همه می خواهیم از روزمرگی هر روز رها بشیم و دنبال یک تغییر یک تنوع هستیم. یک تغییر و یک تجربه جدید برای فرار از زندگی یکنواخت روزانه مون. برای رسیدن به خواسته و نیازمون هر لحظه تو اینترنت به دنبال بهترین ها و یه سبک زندگی هستیم که بتونیم محیط زندگیمون رو صمیمی تر و دلنشین تر کنیم.

دونفره ایده ها و سبک متفاوتی از آشپزی ، دکوراسیون تا مد و لباس و در نهایت سلامتی رو در اختیار خانم ها میگذاره تا خواسته های اونها رو از یک زندگی ایده آل فراهم کنه. دونفره یه محفل خودمونی و دوست داشتنی برای داشتن یک زندگی آروم در یک خونه گرم ایرانیه. پس هر روز یک طعم جدید، یه خلاقیت جذاب، یه ایده دوست داشتنی یه خونه ی آرام بخش ، یه فضای کاملا ایرانی، گرم و صمیمی رو با ما در دونفره همراه باشید.

دونفره  هم اکنون بیش از 3.000.000 بازدید (Unique Visitors) در ماه و نزدیک به 5.000.000 صفحه در ماه بازدید داره و جایگاه خوبی برای نمایش خدمات و  محصولات تولید کننده ها ، سازمان ها و کسب و کارهایی است که هر کدام به نوعی ارائه دهنده خدمات به خانواده ها هستند.

پس اگر فعالیت شما در حیطه خانه و خانواده است دونفره به شما کمک میکند که کسب و کار خودتون رو معرفی کنید.

شما می توانید در دونفره تبلیغات  خودتون رو شروع کنید و علاقه مندان به حرفه ی خاص خودتون رو جذب کنید و از دوستان ما در دونفره باشید.

 

جهت اطلاع از شرایط همکاری به آدرس info[at]2nafare.com ایمیل بزنید.

 

تبلیغات دونفره

تبلیغات دونفره

* برای نمایش بزرگتر عکس ها بر روی آنها کلیک کنید.

 

اینفوگرافی دونفره