کتاب خوب کودک، برای به دنیا آمدن خواهر یا برادر

از وقتی که فهمیدم باردارم سعی کردم توجه ریحان رو به داشتن خواهر یا برادر جلب کنم. کتاب یکی از بهترین روش ها بود چون هم خیلی دوست داشت و هم کار من رو راحت میکرد. چندین کتاب با موضوع...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
خواهر کوچولوی فرانکلین

از وقتی که فهمیدم باردارم سعی کردم توجه ریحان رو به داشتن خواهر یا برادر جلب کنم. کتاب یکی از بهترین روش ها بود چون هم خیلی دوست داشت و هم کار من رو راحت میکرد. چندین کتاب با موضوع تولد خواهر یا برادر خریدیم و با ذوق خیلی زیادی قصه هاشون رو گوش میداد و تصاویرشون رو تماشا میکرد.

جونم براتون بگه که این دخترک ما حوصله ش برای گوش دادن به قصه های طولانی زیاده و خب بیشتر کتاب هایی که در این زمینه براش خریده بودیم متن های کمی داشتن. شاید یکی از دلایل اینکه کتاب “خواهر کوچولوی فرانکلین” محبوب ترین کتابش در یک دوره ی چند هفته ای بود همین طولانی بودنش باشه.

خواهر کوچولوی فرانکلین

خواهر کوچولوی فرانکلین

کتاب “خواهر کوچولوی فرانکلین” رو به توصیه ی یکی از دوستام براش خریده بودم و بعد از اولین باری که برای ریحان خوندم، تا مدت ها اولین گزینه ی انتخابیش برای کتاب خوندن بود. کل داستان حول انتظار کشیدن فرانکلین برای به دنیا اومدن خواهرش میچرخه و بعد از یه انتظار طولانی که ممکنه بجه های کم حوصله رو اذیت کنه و پای ادامه داستان نشینن، خواهر کوچولوی فرانکلین به دنیا میاد.

پیشنهاد میکنم اگه قراره فرزندتون خواهر یا برادر دار بشه، این کتاب رو براش تهیه کنید.