خواستگارهاجواب منفی بهم میدن

همه میگن دخترخوبیم.ولی خواستگارهامنونمیپسندن.مگه روزاول بایدچه تیپی باشم؟ چجوری صحبت کنم؟

تبادل نظر کنید...

 • سکینه:

  :yahoo:

 • samira:

  خودت باش عزیزم فقط خودت مطمئن باش اگه خوت باشی یار خودتو پیدا می کنی :yes:

 • سمیرا:

  خوت باش فقط خودت مطمئن باش اگه خودت باشی یار خودش میاد دنبالت :yes:

 • نگار:

  سلام عزیزم،چند سالته؟ مگه چی میپوشی؟ چه جوری صحبت میکنی؟ هیچ توضیحی ندادی عزیزم :scratch: فکر کنم25 سالت باشه.اونم از اسمت حدس زدم

 • سکینه:

  سلام نگارجون.25 سالمه.بلوزشلوار.دمپایی.روسری چادر.یه کم خجالتی ام موقعی که میام داخل اتاقی که خواستگاروخانواده ش نشسته ن.معمولی صحبت میکنم.

 • ﺁﻳﻠﻴﻦ:

  ﻳﻜﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻩ.ﭼﻨﺪﺳﺎﻟﻪ ﻫﺴﺘﻲ. ﺭﻭﺯ ﺧﻮاﺳﺘﮕﺎﺭﻱ ﭼﻂﻮﺭ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻲ.?اﻟﺒﺘﻪ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺷﻲ ﻭﻟﻲ ﻣﺘﻴﻦ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﻛﻦ.ﻋﺠﻮﻝ. و ﭘﺮﺣﺮﻑ ﻧﺒﺎﺵ.ﻣﻦ ﻣﺘﺎﻫﻞ ﻫﺴﺘﻢ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺠﺭﺑﻴﺎﺗﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﻴﮕﻢ.

 • نقطه خدایی:

  B-) B-) :cry: :cry:

 • نگار:

  سلام سکینه جون منم ۲۶سالمه.هنوز ازدواج نکردم.ولی فکر میکنم اگه به خودت اعتماد داشته باشیو خودتو قبول داشته باشی همه چیز عالی پیش میره،حتی اگه وصلت جورنشه.بعدشم اصلا نگران نباش تازه اول راهی.فقط سعی کن خود خود خودت باشی این خیلی مهمه. اینجوری واقعی تر بنظر میایو بیشتر به دل میشینی و قابل اعتمادتر بنظر میای.موفق باشی عزیزم :heart: :heart:

 • hami:

  سلام روز اول کت و دامن بپوش و کمتر صحبت کن :heart:

 • شکوفه:

  دقیقا مشکل منم هست عزیزم

 • مریم:

  دوست خوب سلام همیشه زمزمه کن :
  خدایا ! کمک کن برسم به همسری که به خاطر تو دوستش بدارم ودوستم بدارد . مثل دوستی ابر و دریا که زیبا و ماندنی است .نقل است كه حضرت آيه الله العظمي بهجت (رحمةالله عليه) دراين گونه موارد نماز جعفر طيار (كه در مفاتيح الجنان آمده است) را سفارش می‌كردند. همچنین از حضرت اميرالمؤمنين علی (علیه‌السلام) نقل شده كه هر كس قصد ازدواج داشته باشد دو ركعت نماز گذارد؛ در هر ركعت پس از حمد سوره ياسين بخواند و پس از اتمام نماز حمد و ثناى پروردگار گذارد.سوره طه را بسیار بخوانید برای طلب یک همسر هم‌کفو همچنین آیه «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیاتِنا قُرّهَ أَعْینٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا» (سوره فرقان آیه ۷۴) را زیاد بخوانید به چند راهکار زیر توجه کرده و آنرا به دقت اجرا کنی:بهتر است با افراد دلسوز، بالغ، عاقل و آگاه هم‌کلام شوید و در میان سخنان خود به طور غیر‌مستقیم به آنها بفهمونی که حاضری با یک جوان پاک و متدین ازدواج کنی2– طرز برخورد با خانواده و دوستان؛رفتار مناسب، با ادب و احترام و به دور از شوخی زياد و جلف بودن می‌توانه برای يك خانم مناسب باشه و نظر افراد را به خود جلب كنه.3-به طرز پوشش خود توجه کنی،باید بپذیریم دنیای امروز متفاوت از دنیای دیروز است معیارهای انتخاب چون سابق نیست. جامعه شکل و شمایل مدرن به خود گرفته است اگر چه در باطن به همان دانسته‌ها و داشته‌های قدیم خود نیز پایبند و متکی است. پس بهتر است دختران نگاه دیگری به خود داشته باشند و بدانند افراط و تفریط در این امر هرگز جایز نمی‌باشد. چه بسا برخی از دختران جوان به ظاهر پیام این جمله که اخیراً نیز در جامعه بسیار حائز اهمیت است، توجه می‌کنند و از حقیقت و پیام اصلی جمله فوق‌الذکر غافل می‌شوند و دچار افراط در این امر شده و تعریفی از شخصیت خود به ذهن مردم تزریق می‌کنند که به واقع دور از شان و افکار آنهاست و مردان نیز بنابر فطرت‌شان، هرگز خواهان چنین دخترانی نبوده و نخواهد بود؛ از سوی دیگر دخترانی نیز هستند که به واسطه افکار بسیار سنتی و یا متعصبانه خود و خانواده‌شان، تا زمان ازدواج به هیچ‌وجه به زیبایی و آراستگی خود توجه نمی‌کنند، بی‌گمان آنها نیز از این‌ور بام افتاده‌اند. لذا شما می‌توانید با تعادل و میانه‌وری و درعین حال با حفظ کرامت و شان یک زن، بسیار آراسته و شیک در انظار عمومی ظاهر شوید
  با آرزوی خوشبختی

  خدایا ! زیباتر از همه این ها ، رضای توست که به عشق ما ، ابدیّت و رنگ و معنی می دهد تا دست در دست هم ، هم گام و همدل و هم صدا ، راهی که به تو پایان می گیرد ، در نور و امنیت و سلامت و شادی بپیماییم و جاودانه شویم در بهشتی که تو به نیکان بشارت داده ای و ایمان داریم که تخلفی در وعده های تو نیست . آمین یا رب العالمین .

 • مهشید:

  فقط خودت باش دختر،کسی که تورو بخواد بخاطر خودت میخواد :)

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.