دوستان خانواده ماچون همش چایی میخوریم تاحالاقهوه ونسکافه درست نکردم.هرکی بلده خیلی دقیق لطف کنه طرزدرست کردن قهوه ونسکافه روبرام بگه.خیییلی دقیق.هیچی نمیدونم دراین مورد.مررررررررررررسسسسییییییییییییییییی

تبادل نظر کنید...

 • ana:

  :unsure:

 • shakiba110:

  فک کنم اگه تو اینترنت جستجو کنی میاره سایتای بعضی از کافی شاپ ها هم دستورش رو می نویسن مثل این برو امتحان کن :
  http://goo.gl/ZCuldb

 • zare:

  سلام نسکافه رو با شیر درست کن میچسبه شیر رو که جوشوندی یه قاشق نسکافه بریز توش بعد باشکرشیرینش کن ومیل کن

 • zare:

  قهوه رو هم بریز رو رو اب جوش با شعله کم بزار خوب دم بیاد شکر هم یادت نره بعد نیم ساعت امادس

 • hslh25:

  مرسی تیناجون

 • شیما:

  عزیزم
  قهوه ترک باید به تعداد فنجونایی که می خوای برای هر فنجون یه شات (یه قاشق چای خوری) قهوه بریزی.بعد آب سرد بریزی به تعداد فنجونایی که می خوای. اگه فنجون خود قهوه ترک داری که خیلی کوچیکه نصف فنجون اگه بزرگتره یک سوم فنجون آب اضافه بریز. آب سرد رو آروم آرم بهش اضافه کن و سریع و مدام هم بزن که حل شه قهوه. بعد روی حرارت کم بذار تا درست شه. این جوری دقیقا روش خامه میده ..

  • حميد رضا:

   ببخشيد قهوه رو هم نميزنن
   ميزارن خودش كم كم كف كنه بياد بالا

 • شیما:

  نسکافه هم که با شیر خیلی بهتره. شیر و خامه اگه دوست دارین و شکر. اگه خامه ریختی شکر برای هر فنجون یه قاشق چای خوری. اگه خامه نریختی برای هر فنجون 2 قاشق چای خوری شکر بریز. دم کشیدن نمی خواد. چون شیر داره فقط سر نره. مدام هم بزن. تا کف روش جمع شه. راستی خامه آخر آخر اضافه شه..

 • مریم:

  سلام دوست عزیز برای تهیه قهوه ترک :پودر دانه های قهوه ترک باید کاملا ریز و یکدست اسیاب شده باشند.برای تهیه بهترین نوع قهوه ترک باید 1 قاشق چایخوری پودر قهوه را با 1 فنجان اب بسیار سرد مخلوط کنید ( با اب سرد کف خامه ای خوبی روی قهوه ایجاد میشود ) ، اگر تمایل دارید که شکر هم اضافه کنید باید از پودر شکر یا شکرهایی که زود حل میشوند استفاده نمائید.( در صورت تمایل ) انرا داخل قهوه جوش بریزید سپس ظرف را روی حرارت ملایم قرار دهید ، به ارامی با قاشق مواد را مخلوط کنید ، پس از اینکه مواد خوب مخلوط شدند قاشق را خارج کنید و منتظر بمانید تا قهوه به جوش بیاید.
  پس از اینکه قهوه شروع به جوشیدن کرد از روی حرارت بردارید ، اگر قهوه بجوشد دیگر خامه ای روی ان نخواهید داشت ، قهوه را درون فنجان بریزید و سرو کنید.
  هفت نکته در مورد دم کردن قهوه
  1. جوشیدن باعث تلخی می شود؛ پس، هرگز قهوه را نجوشانید.
  2. قهوه را دوباره گرم نکنید. هر بار، آن را تازه درست و سرو کنید.
  3. از آب تازه و سرد استفاده کنید.
  4. از تفاله های قهوه دوباره استفاده نکنید. آنچه باقی مانده، اجزای تلخ و نامطبوع قهوه است.5.قهوه را تنها برای مدت 20 دقیقه می توان، بر روی اجاق گاز یا اجاق برقی، گرم نگه داشت و، پس از آن، عطر و طعم قهوه رو به افول و نامطبوع شدن می گذارد.

 • اشی:

  همان طوری که دوست عزیز شیما گفت درست کنی هم قهوه خوشمزه داری وهم نسکافه

 • سلاله جون:

  آموزش طرز تهیه قهوه فوری ( نسکافه )

  مواد لازم :

  اب جوش : 1 فنجان

  قهوه فوری ( نسکافه ) : 1 قاشق مربا خوری “پر”

  شیر داغ : به مقدار دلخواه

  طرز تهیه :

  برای قهوه فوری یا نسکافه از همان فنجان فرانسه استفاده می شود و به اندازه همان فنجان باید اب جوش ریخته و قهوه فوری یا نسکافه را در فنجان اب چوش می ریزیم و هم می زنیم در صورت تمایل شیر را جوشانده در شیر خوری ریخته کنار قهوه سرو می کنیم .(با شکلات تزیین نمایید )

  توضیحات :

  1 – چیکار کنیم که قهوه فوری یا نسکافه خوشمزه تر شود ؟ وقتی اب جوش می آید قهوه فوری یا نسکافه را در داخل ان ریخته و دوباره بگذارید تا حداق 30 ثانیه تا دم بکشد و وقتی نسکافه سرد شد میل نمایید حتما متوجه خوشمزگی بیشتر می شوید .

  2 – از کافی میت و شیر خشک استفاده نمایید

  3 – نسکافه هم یکی از مارکهای قهوه می باشد که قهوه فوری محسوب می شود .

  6 – نسکاف همان قهوه کاملا اسیاب شده و فوری می باشد .

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.