با عرض پوزش تا اطلاع ثانوی سفارش قبول نمیشود.

چرا سفارش لباس عروس؟

بر اساس درخواست هایی که مطالب لباس عروس سایت در پی داشت، تصمیم بر این شد که امکانی رو برای خرید و سفارش دوخت اختصاصی لباس عروس قرار بدیم.

خوبیه این سفارشات اینه که امکان این وجود داره که هر مدلی رو که شما بپسندید، حتی از مدل های خارج از مجموعه دونفره. کام هم باشه در عرض یک تا دو ماه به سایز خودتون براتون دوخته میشه و درب منزلتون تحویل داده میشه. اگر هم از مدل های لباس عروس روی سایت دیدن نکردید به این لینک مراجعه کنید.

دوخت لباس عروس در ترکیه

لباسی که شما سفارش میدید، در استانبول و به دست متخصص طراحی دوخت با تجربه ایرانی که سابقه 15 سال طراجی و دوخت لباس عروس در مزون های ترکیه و آلمان رو داره، دوخته میشه. مزیتش اینه که از پارچه های با کیفیت و درجه 1 استفاده میشه و دقیقا با مشخصات و کیفیت مدلی که سفارش دادید و به سایز خودتون تحویل داده میشه.

فرآیند ثبت سفارش ها

سفارش شما با پر کردن فرم زیر ثبت میشه و ما بعد از بررسی های اولیه قیمت تمام شده روز رو بهتون اعلام میکنیم و با تایید شما به طور قطعی ثبت میشه. اندازه گیری هم در تهران توسط خود ما و در شهرستان ها با هماهنگی ما صورت میگیره. بعد از اندازه گیری دقیق، سفارش مورد نظر به مزون ترکیه اعلام میشه. بعد از یک ماه لباس در تهران به دست ما میرسه و ما طی چند روز به شما تحویل میدیم.

نکات مهم

در فرم سفارش دو قسمت تاریخ جشن و تاریخی که خودتون میل به تحویل گرفتن لباس رو دارید اعلام کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که احتمالا فرآیند تحویل لباس تا دو ماه طول میکشه و بهتره که دقیقا با تاریخ جشنتون تداخل نداشته باشه تا از استرس های احتمالی جلوگیری بشه.

 

با عرض پوزش تا اطلاع ثانوی سفارش قبول نمیشود.