احتمالا شما یکی از اونهایی هستین که گوشی هوشمند آندروییدی دارین، پس با ما همراه باشین تا سه تا از محبوب ترین بازی های اندروییدی تا به امروز رو براتون معرفی کنیم، هم لینک های مستقیم دانلود از سایت دونفره رو براتون قرار بدم.

بازی آندرویدی پرندگان خشمگین نسخه سفر فضایی

حتما همه دیدین، بازی کردین میدونم فقط ممکنه از ترس بچه ها پاکش کرده باشین و دوباره هوس کردین نصب کنین من نسخه جدید پرندگان خشمگین در فضا رو بهتون پیشنهاد میکنم. این نسخه در محیطی کاملا متفاوت در فضا اتفاق میافته و شما باید خوک های سبز نازنین رو در فضا دنبال کنین و قلمروتون رو گسترش بدین.

پرندگان خشمگین فضا

پرندگان خشمگین فضا

Angry Bird space

Angry Bird space

لینک دانلود: بازی اندروییدی پرندگان خشمگین - فضا (لینک مستقیم)
حجم فایل: 38 مگابایت

 

بازی آندرویدی صعود به قله

بازی فوق العاده جذاب و اعتیاد آور! کافی درگیرش بشین خداوند به داد اطرافیانتون برسه که شما رو درکنار خودشون میبینن که فقط سرتون به صفحه نمایش گوشیه!

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

صعود به قله

صعود به قله

این بازی نیاز به مهارت هایی داره که کم کم در طول بازی به دست میارین، وسایل نقلیه در مراحل بالاتر تغییر میکنن و جذابیت بازی رو بیشتر میکنن، تووی این بازی دو پدال یکی برای گاز و دیگری باری ترمز در نظر گرفته شده که با کمک اونها باید کنترل وسیله نقلیتون رو در شرایط فانتزی بازی به دست بگیرین و سالم تا به مقصد برسین.

لینک دانلود: بازی اندروییدی صعود به قله (لینک مستقیم)
حجم فایل: 15 مگابایت

 

بازی آندرویدی نینجا فروت

این بازی سن و جنسیت نمیشناسه، دختر و پسر، پیر و جوون، بازی که با کشیدن دست روی صفحه نمایش برای بریدن میوه ها کاملا ساده طراحی شده، فقط باید تمرکز کنین میوه ها رو در یک حرکت برش بدین هرچه بیشتر بهتر و اینکه بمب ها رو لمس نکنین!

نینجا میوه

نینجا میوه

Fruit Ninja

Fruit Ninja

لینک دانلود: بازی اندروییدی صعود به قله (لینک مستقیم)
حجم فایل: 44 مگابایت
۱

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر