مدت هاست که عینک های طبی جزو ملزوماتی به مراتب مهم تر از اکسسوری ها به حساب میان. با این حال از زمانی که بسیاری از سلبریتی ها از قاب های بزرگ و مدل های مختلف استفاده می کنند ( یا در فشن شو های مختلف از مدل های دهه ی 70 استفاده می شه) فریم های طبی به ترندهای روز در سال های اخیر تبدیل شدن. در اینجا پنج مدل از اونها رو بهتون معرفی می کنم که امسال ممکنه همه جا ببینید.

فریم های شفاف عینک

فریم های شفاف از آن معدود مدل های قدیمیه که در هر زمانی جزو ترند های مد قرار می گیرن. این فریم ها رو بخاطر اینکه بی رنگ هستند، می تونید با هر لباسی ست کنید. پوشیدن اون ها ظرافت خاصی رو به استایل تون می بخشه.

فریم های گرد عینک

فریم های گرد باعث می‌شن پهنای صورت در قسمت فک و گونه‌ها تا حدی متناسب‌ تر به نظر برسه به همین خاطر برای صورت های مستطیلی شکل بسیار مناسب اند.

فریم گرد

فریم گرد

فریم های چشم گربه ایی

این فریم ها  برای افرادی با صورت های چهار گوش و پهن بسیار مناسب اند و باعث ایجاد تعادل در اجزا صورت اون ها میشه. سعی کنید فریم هایی با رنگ هایی ارغوانی کبود یا مشکی انتخاب کنید.

فریم چشم گربه ایی

فریم چشم گربه ای

فریم چشم گربه ایی

فریم چشم گربه ای

فریم های خلبانی

این مدل قدیمی جذاب تر از اون چیزیه که فکرشو می کنید و تقریبا برای هر صورتی مناسب است. سیم ظریف و باریک که در بالای این مدل قرار داره زیبایی بخصوصی رو به صورت می بخشه.

فریم خلبانی

فریم خلبانی

فریم های مربعی ضخیم

اگر فریم های خلبانی جزو ترند هایی ست که هر ساله مد می شن, فریم های مربعی رو می شه همیشه پوشید. اگرچه در شش ساله گذشته اون ها استفاده می شدن, هنور هم اون ها جزو ترند های متداول هستند.

فریم مربعی ضخیم

فریم مربعی ضخیم