5 ایده ی برتر و شگفت انگیز دکوراسیون داخلی در سال 2018

با گذشت نیمی از سال 2018 تقریبا میتوان تشخیص داد که روند طراحی و دکوراسیون داخلی به چه سمتی کشیده شده و طراحان داخلی بزرگ و برتر به دنبال چه ایده هایی هستن. سال های طراحی سفید و مبلمان های...

فائزه صیدی
فائزه صیدی آپدیت:
بهترین طرح های دکوراسیون داخلی در سال 2018

با گذشت نیمی از سال 2018 تقریبا میتوان تشخیص داد که روند طراحی و دکوراسیون داخلی به چه سمتی کشیده شده و طراحان داخلی بزرگ و برتر به دنبال چه ایده هایی هستن. سال های طراحی سفید و مبلمان های کم یا در واقع سبک مدرن در دکوراسیون داخلی، دیزاین داخلی رو به سمت طراحی های زیبا و جذاب کشونده. این که آیا شما در حال ساخت یه خونه ی جدید هستین یا فقط به فکر تغییر دکوراسیون خونتونین فرقی نداره، خوندن این مطلب بهتون کمک میکنه تا ایده های برتر رو ببینین و از اونها الهام بگیرین.

1.طراحی اتاق هایی با روشنایی و نور طبیعی

طراحی داخلی محبوب در دهه 90 میلادی، اتاق های کاملا آفتابی بود که دوباره این روزها شاهد طراحی اونها هستیم. اتاق هایی با پنجره های بزرگ و اغلب دارای سقف های شیشه ای که نور به طور کامل به داخل خونه هدایت میشه و تمام نور طبیعی رو به خودش جذب میکنه. افراد از این فضاها بیشتر به عنوان اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و برای ایجاد یه گلخونه ی سبز توی خونه هاشون استفاده میکنن.

اتاق نشیمن روشن و کاملا آفتابی در دکوراسیون داخلی

اتاق نشیمن روشن و کاملا آفتابی در دکوراسیون داخلی

2.استفاده از کابینت های رنگی در دکوراسیون داخلی

آشپزخانه های سفید تقریبا قدمتی حدود 10 سال داره و در دنیای طراحی، حکومت و جلوه گری میکنه. در دکوراسیون خانه های جدید شاهد استفاده از چوب و کابینت های رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه هستیم تا هویت جدیدی رو به این فقضا بدن. استفاده از رنگ طبیعی چوب در کنار رنگ سفید و رنگ نقره ای خاکستری میتونه فضایی بسیار زیبا و جذاب رو به وجود بیاره.

استفاده از کابینت با رنگ چوب در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از کابینت با رنگ چوب در دکوراسیون آشپزخانه

3.بکارگیری عناصر سیمانی در دکوراسیون

شما ممکنه با شنیدن اسم سیمان برای استفاده در خونه ها به یاد گاراژها و پیاده روها بیفتین اما این روزها سیمان یک متریال جدید در حوزه ی دکوراسیون داخلیست. معمولا سازندگان از عناصر سیمانی برای ساخت کفپوش ها استفاده میکنن. علاوه بر اون از سیمان برای ساخت انواع اکسسوری های زیبا و وسیله های جانبی خونه هم استفاده میشه.

کفپوش سیمانی در دکوراسیون داخلی منازلپ

کفپوش سیمانی در دکوراسیون داخلی منازلپ

4.اتاق خواب های مینیمال

مطمئنا در هنگام طراحی و ساخت اتاق خواب، راحتی حرف اول رو میزنه. در سال 2018 بیشتر به سمت طراحی اتاق خواب های مینیمال روی آوردن و سعی میکنن از لوازم کمتر و آرامش بیشتر بهره مند بشن. اتاق خواب مینیمال دارای دکوراسیونی ساده، زیبا و به دور از هرگونه ترکیبات مختلف و شلوغه. افرادی که طرفدار دکوراسیون ساده هستن بهتره که از این سبک استفاده کنن.

طراحی اتاق خواب مینیمال

طراحی اتاق خواب مینیمال

5.استفاده از متریال های طبیعی در طراحی فضاهای داخلی

سازندگان و صاحبان خانه به طور یکسان به دنبال راهی برای ساخت خونه ها هستن که بتونن بیشتر از عناصر و متریال های ارگانیک استفاده کنن. استفاده از چوب های طبیعی، سنگ ها و بامبو در طراحی داخلی بسیار پرطرفداره. تزیین دکوراسیون با گل ها و گیاهان و ایجاد دیوارهای سبز عمودی در خانه ها از دیگر نمودهای تزیین خانه با مواد ارگانیکه.

متریال های طبیعی برای طراحی و ساخت خانه های مدرن

متریال های طبیعی برای طراحی و ساخت خانه های مدرن

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

هدیه مناسب برای روز مادر

ارسال رایگان