13 ایده برای طراحی روی صورت کودکان

نقاشی روی صورت بچه ها یه کار خیلی جذاب و دوست داشتنیه، که میشه برای جشن تولدها و نمایشها و یا برای دل بچه ها اینکار رو انجام بدید و تو یه بعد از ظهر گرم تابستونی برای چند ساعت...

فهیمه موسوی
فهیمه موسوی آپدیت:
نقاشی روی صورت کودکان

طراحی صورت بچه ها یه کار خیلی جذاب و دوست داشتنیه، که میشه برای جشن تولدها و نمایشها و یا برای دل بچه ها اینکار رو انجام بدید و تو یه بعد از ظهر گرم تابستونی برای چند ساعت توی خونه سرگرمشون کنید. در ادامه مطلب 13 طراحی جدید برای صورت کودکان رو در اختیارتون میذارم امیدوارم موقعی که از ایده ها استفاده میکنید لذت ببرید.

1. طرح خرگوش

برای طراحی خرگوش روی صورت طرح های زیادی هست اما این نوع پرکار و جذابتر میشه. صورت رو تا بالای ابروها سفید کنید دقت کنید که حاشیه ی صورت باید مثل موهای صورت خرگوش کشیده بشه. نوک بینی و لبها رو صورتی کنید. روی پیشانی دو تا گوش بکشید و داخل گوشها رو صورتی کنید. در نهایت مژه و سببیل براش بکشید.

طراحی خرگوش روی صورت کودک

طراحی خرگوش روی صورت کودک

2.طرح سگ

برای این نقاشی کل صورت رو سفید کنید بعد چند تا لکه ی سیاه روی صورت بذارید، لب بالا رو سفید، لب پایین سیاه بشه و از بینی تا لب پایین یک بیضی بکشید و نوک بینی رو سیاه کنید، و در نهایت یک زبان کوچک کنار چانه بکشید.

نقاشی سگ روی صورت

نقاشی سگ روی صورت

3.طرح تاج شاهزاده خانوم

همونطور که تو تصویر مشخصه باید برای این طرح علاوه بر رنگ، اکلیل و نگین هم داشته باشید. طبق تصویر طرح قرینه بکشید و تا روی گونه ها ادامه بدید.

طرح پرنسس

طرح پرنسس

4.طرح روباه

برای این طرح لازم نیست کارزیادی انجام بدید یا کل صورت رو رنگ کنید، کافیه با سه تا رنگ نارنجی، سفید و سیاه شروع کنید. با رنگ سفید دو طرف بینی رو دایره سفید بکشید بعد روی ابروها رو بانارنجی مثلث بکشید و تا روی بینی ادامه بدید و بین ابروها رو با نارنجی رنگ کنید.سبیل یادتون نره و برای جذابیت بیشتر با رنگهای سفید و سیاه اطراف طرح کارکنید.

طرح روباه

طرح روباه

5.طرح گربه

کل صورت رو باید با رنگ سفید و خاکستری مثل موهای صورت گربه طراحی کنید، بعد برید سراغ چشمها به چشکل چشم گربه اطراف چشم هاله سیاه بکشید. همونطور که تو عکس میبینید بینی و سیبیلها میمونه و بعد کار شما تمومه.

نقاشی گربه روی صورت

نقاشی گربه روی صورت

6.طرح مرد عنکبوتی

حتما فیلم برد عنکبوتی رو دیدن که نقابش چطوره! از کنار گوشها شروع میکنید و تا روی بینی یک خط هلالی میکشید و بعد روی چشمها سایه سفید زده و حاشیه اون رو مشکی میکنید فضای باقیمونده رو قرمز کرده و بعد روی کل قسمت قرمز باید خطوطی شبیه به تار عنکبوت بکشید.

نقاشی مرد عنکبوتی روی صورت

نقاشی مرد عنکبوتی روی صورت

7.طرح پری دریایی

این طرح در عین سادگی خیلی زیبا و آسونه! کافیه دو رنگ آبی وسفید داشته باشید و تناژ بین اونها رو با ترکیب مقدارهای مختلف از این دو رنگ با هم ایجاد کنید و از روی یک پلک تا روی گونه طرحی ور که میبینید بکشید به همین راحتی…

نقاشی پری دریایی روی صورت

نقاشی پری دریایی روی صورت

8.طرح روح

پسران نوجوان غالبا از این طرح خوششون میاد… کافیه دور دهان و چشمها رو با خط مشکلی پر رنگ کنید و روی بینی نقطه های بزرگی به عنوان بینی بکشید و بقیه فضای صورت رو با رنگ سفید پر کنید.

نقاشی روح روی صورت

نقاشی روح روی صورت

9.بانوی پرنده

بیشتر دختر کوچولوهای دوست داشتنی با دیدن این طرح عاشقش میشن و البته در عین کم کاری و تنوع کم در رنگ ها زیبایی خاصی به کودک میده، برای این طرح همونطور که میبینید باید روی ابروها دو تا بالا کفش دوزک رو بکشید و توش رو قرمز کنید و خالهای سیاه توش بذارید. و در نهایت بین ابروها بدن و سر کفشدوزک رو بذارید.

نقاشی کفش دوزک روی صورت

نقاشی کفش دوزک روی صورت

10.طرح بتمن

برای کشیدن طرح بتمن باید دو تا خط مورب از پیشونی تا پایین گونه ها ادامه بدید و ابتدای این خط که روی پیشونی هست رو تا سر ابرو با خط دیگه ای وصل کنید. حالا سر بتمن ور بین ابروها بکشید و دمبش رو روی بینی ادامه بدید.اطراف طرح رو آبی کنید و داحل طرح رو مشکی و ادامه کار رو میتونید از روی تصویر بکشید.

نقاشی بتمن روی صورت

نقاشی بتمن روی صورت

11.طرح دزد دریایی

این طرح ساده و دوست داشتنی برای خیلی از پسراس. شما میتونید با یه رنگ مشکی اول براش یدونه ابرو بکشید بهد اطراف چشمشو سیاه کنید، بطور نامنظم سیبیل و ریش بکشید. کار شما تموم شد و دزد دریایی آماده اس.

نقاشی دزد دریایی روی صورت کودک

نقاشی دزد دریایی روی صورت کودک

12.طرح دیو

اگه پسرتون دوست داره چندش آور یا ترسناک بشه این طرح مناسبشه! نظم خاصی توی این طرح نیست و بعد از کشیدن شاخها و بینی بقیه ی طرح میتونه هرطری باشه.

نقاشی اژدها روی صورت کودک

نقاشی اژدها روی صورت کودک

13.طرح ببر

برای کشیدن این طرح باید از قلموی بزرگ استفاده کنید. دور چشمها و دهن ور سفید کنید و بقیه صورت رو نارنجی و بعد با رنگ مشکی باید روی صورت خطوط دنباله دار بکشید تا بیشتر شبیه ببر بشه.

نقاشی ببر روی صورت کودک

نقاشی ببر روی صورت کودک

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف