10 رنگ معرفی شده به عنوان رنگ مد بهار 2017

کمتر از یک ماه تا بهار امسال باقی مونده. هر چی به عید نزدیکتر میشم دغدغه خانم ها برای خرید عید بیشتر میشه. موقع انتخاب لباس لزومی نداره که حتما ما از مد و طرح های غیر معمول و زودگذر...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
رنگ های بهاری

کمتر از یک ماه تا بهار امسال باقی مونده. هر چی به عید نزدیکتر میشم دغدغه خانم ها برای خرید عید بیشتر میشه. موقع انتخاب لباس لزومی نداره که حتما ما از مد و طرح های غیر معمول و زودگذر که در برخی فشن شو ها نشون داده میشه پیروی کنیم. اما در این میون ترند هایی هم وجود دارند که میشه به راحتی از اون ها استفاده کرد. رنگ ها یکی از این موارد هستند. در این مطلب 10 رنگی معرفی شده از موسسه پنتون به عنوان ترند 2017 رو براتون میگم.

رنگ های بهاری

رنگ های مد بهار-تابستان 2017

موسسه پنتون بعد از هفته مد نیویورک و بررسی دقیق اون، ده رنگ رو به عنوان رنگ های بهار امسال معرفی کرد. براساس گفته ایتریک آیزمن “مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون” : سال 2016 سالی بوده که مردم در انتخاب هاشون بیشتر از رنگ های تخیلی استفاده می کردند و تمایلی به استفاده از رنگ های مرسوم و سنتی و سنتی نداشتند. بنابراین رنگ های معرفی شده برای بهار سال 2017 بیشتر برگرفته از احساسات و هیجانات انسانی هستند و درون مایه ای از شادی دارند و همچنین یادآور رنگ هایی هستند که در طبیعت ما رو احاطه کردن.

در ادامه ده رنگ بهاربی رو بهتون معرفی میکنم.

آبی نیاگاراریی

رنگ آبی نیاگارایی نمادی از راحتی و آسودگی خاطر برای بهار سال آینده است. همچنین این رنگ سردسته رنگ های محبوب در بهار 2017 است. این رنگ شباهت زیادی به رنگ شلوارهای جین داره که حسی ناشی آرامش خاطر و راحتی رو به ما القا می کنه.

آبی نیاگارایی

آبی نیاگارایی

رنگ زرد پامچالی

در مقابل آبی نیاگارایی، رنگ زرد پامچالی که نمادی از شادی، حرارت و نشاط هست، قرار داره. این رنگ برای ما یادآور روزهای آفتابی و مطبوع بهاری ست.

زرد پامچالی

زرد پامچالی

آبی لاجوردی

آبی لاجوردی در میان طیف‌های آبی، انرژی بیشتری رو منتقل می‌کنه. همچین رنگ آبی لاجوردی حس استقامت و آرامش خاطر رو در درون انسان ایجاد می کنه.

آبی لاجوردی

آبی لاجوردی

نارنجی آتشین

نارنجی متمایل به قرمز, رنگی بسیار دوست داشتنی همانند شعله های آتش سرشار از گرما، انرژی و هیجان است.

نارنجی آتشین

نارنجی آتشین

آبی دریای

“رنگ بهشت جزیره” یا همان رنگ آبی دریاهای استوایی, رنگی خنک و بسیار دلنشین است و همچنین نمادی از معنویات و آرامشی است که انسان می‌تونه از مشاهده طبیعت دریافت کنه. این رنگ الهام گرفته از مناطق استوایی است.

آبی دریایی

آبی دریایی

صورتی کمرنگ شکوفه ای

آرامش و راحتی، طیفی از سادگی و پاکی در این رنگ وجود داره. این رنگ نشانی از سلامتی و رضایت خاطر نیزهست. رنگی که مسلماً خانم ها طرفدارش خواهند شد.

صورتی کمرنگ

صورتی کمرنگ

رنگ مد سبز چمنی

سبز چمنی، سبزی متمایل به زرد است که احساس تازگی و طراوت بهاری رو در ما ایجاد می کنه. ترکیب این رنگ با رنگ های آبی لاجوردی و سبز بروکلی و آبی دریای بسیار زیباست.

سبز چمنی

سبز چمنی

بومادران صورتی

این رنگ مد دربردارنده طیفی از رنگ های صورتی و قرمز هست. رنگی شبیه به رنگ چغندر قرمز… از اون می‌توان به‌عنوان رنگی فریبنده و جذاب نام برد.

بومادران صورتی

بومادران صورتی

سبز کلم بروکلی

سبز کلم بروکلی، نمادی از شادی و طراوت کوهستان و احساسی همچون تنفس‌هوای تازه کوهستان است. و به رنگ لباس های سبز ارتشی شباهت دارد.

سبز کلم بروکلی

سبز کلم بروکلی

فندقی

کامل کننده پالت رنگی مد بهار امسال، رنگ فندقی ست. این رنگ در ناخودآگاه انسان نمادی از خاک و زمینی بودن است. البته رنگ فندقی واقعی بسیار تیره تر هست به هر حال این رنگ ملایم و خنثی رو می تونید تقریباً با تمام رنگ ها ست کنید.

فندقی

فندقی