ست کردن گل طبیعی با مدل مو و لباس عروس

تزیین کردن موی عروس با گل طبیعی از قدیم هم رواج داشته ولی چون گل طبیعی زود خراب میشده، جاشون و به گل های مصنوعی و تاج ها و نگین های طرح گل دادند. ولی اخیرا تاج گل های طبیعی...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
تزیین شینیون با گل طبیعی

تزیین کردن موی عروس با گل طبیعی از قدیم هم رواج داشته ولی چون گل طبیعی زود خراب میشده، جاشون و به گل های مصنوعی و تاج ها و نگین های طرح گل دادند. ولی اخیرا تاج گل های طبیعی دوباره مد شده و با گل و گیاه های وحشی زیبا تزیین شده که خیلی هم خوب و سالم میمونند و تا اخر مهمونی دوام میاورند. اینجا می خوام براتون چندین مدل تزیین مو رو با گل طبیعی بگم و کاربرد گل طبیعی رو در مدل مو های مختلف بهتون نشون بدم.

گل ریز طبیعی

گل ریز طبیعی

گل ریز طبیعی برای شینیون عروس

گل ریز طبیعی برای شینیون عروس

لباس عروس مناسب برای مدل مو با گل طبیعی

اولین نکته برای انتخاب این تاج های طبیعی، اینه که شما باید لباستون کمی ساده باشه که به سادگی این گل ها بیاد و ست هماهنگ و شیکی رو ایجاد کنند. اگه لباستون پر زرق و برق و پر تزیینه و نگین براق زیادی توش کار شده، بهتره از این تاج گل ها استفاده نکنید و برای انتخاب تاج به سراغ تاج های نگین دار یا گل سر های نگین دار برید که با لباستون ست بشه. برای استفاده از این گل ها بهتره لباستون تزیینات براق زیادی نداشته باشه.

تزیین شینیون با گل طبیعی

تزیین شینیون با گل طبیعی

تاج گل با گل درشت سفید

تاج گل با گل درشت سفید

تاج گل طبیعی و چند رنگ

تاج گل های طبیعی معمولا چند رنگ هستند. میشه اون ها رو هم تک رنگ سفارش داد ولی زیباییش به اینه که با شاخه و تنوع گل های مختلف باشه. پس اولین نکته اینه که اگه می خواهید تاج سرتون خیلی شلوغ نباشه بهتره یا از تاج گل طبیعی استفاده نکنید و یا اگه خیلی از این مدل تاج گل ها دوست دارید، پیشنهاد میکنم اون رو به اندازه ی کوچک سفارش بدید و کنار موهاتون ببندید.

گل طبیعی صورتی برای مو عروس

گل طبیعی صورتی برای مو عروس

گل طبیعی با موهای باز عروس

گل طبیعی با موهای باز عروس

گل سر طبیعی یک طرف سر

گل سر طبیعی یک طرف سر

تاج گل کامل برای موهای باز

مدل قرار گیری این تاج گل ها روی سر هم خیلی مهمه که باید به مدل لباس و مدل بستن مو ها بیاد. اگه می خواهید موهاتون رو باز بذارید، بهتره از تاج گل کامل که یک دایره ی کامل هست استفاده کنید چون این مدل تاج گل، بهتر روی موهای باز قرار میگیره. میزان تزیینات این تاج گل کامل هم بستگی به خودتون داره. میتونید اون رو دور تا دور پر گل سفارش بدید، یا میتونید قسمتی از تاج رو گل دار سفارش بدید و بقیه رو به صورت ساده و با برگ تزیین شده، سفارش بدید. تور سرتون رو هم میتونید به پشت این تاج وصل کنید و از زیبایی این تاج گل لذت ببرید.

تاج گل طبیعی عروس

تاج گل طبیعی عروس

گل سر طبیعی برای شینیون

گل سر طبیعی برای شینیون

ست تاج و گل طبیعی عروس

ست تاج و گل عروس

تاج گل طبیعی روی تور سر عروس

تاج گل روی تور سر عروس

تاج گل عروس و تور

تاج گل عروس و تور

شنیون مو با تاج گل طبیعی

اگه دوست دارید موهاتون رو جمع یا شینیون کنید، اولین گزینه ی خیلی قشنگ اینه که تاج گل رو به صورت نیم دایره یرای پشت سرتون یا به صورت تکه ای سفارش بدید و اون رو روی شینیون مموهاتون قرار بدید. اینجوری میتونید تور سرتور رو هم زیر این گل های طبیعی به شینیونتون ببندید.

تاج عروس طبیعی و تور عروس

تاج عروس طبیعی و تور عروس

گل طبیعی برای شینیون و تور سر عروس

گل طبیعی برای شینیون و تور سر عروس

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یه روز خوب خرید از راه رسید ...

50% تخفیف