شده تا حالا در طول روز قند خونتون بیافته؟ بیحال شدین؟ حتما دکتر به شما گفته باید سطح قند خونتون رو در یک حد مناسب و بالا نگه دارین. اگر شما فشار خونتون پایین و علایمی که گفتم رو دارین اگر انرژیتون زود تموم میشه و به خواب فکر میکنین حتما توصیه رو با دقت بخونین، این راه حل ساده میتونه زندگی شما رو متحول کنه و بع از اون همیشه و در کل طول روز پرانرژی باشین و دیگه بیحالی رو تجربه نکنین.

قند خون

قند خون

قند خون و عضلات قرمز و سفید

وقتی بحث پیرامون ماهیچه ها میشه، مسائل ماهیچه قرمز و ماهیچه سفید خودشون رو به میون بحث وارد میکنن. بر اساس مطالعات جدید انجام شده توسط محققان موسسه علوم زندگی در دانشگاه میشیگان، ماهیچه اسکلتی سفید کمک میکنه قند خون توسط بدن به خوبی چک و کنترل بشه.

شبیه پرندگان که دارای ماهیچه های روشن و تیره هستند، پستانداران هم دارای گستره متنوعی از ماهیچه ها هستند. ماهیچه های معروف به قرمز که رنگ اون مرتبط با میتوکندری هست معمولا در کسانی دیده میشه که در تمرین ها و ورزش هایی مثل دو ماراتون شرکت میکنن. در حالی که ماهیچه های سفید معمولا در بدن وزنه برداران و دوندگان سرعت یعنی کسانی که نیاز به انرژی کوتاه، انفجاری و شدید نیاز دارن دیده میشه.

دستگاه کنترل قند خون

دستگاه کنترل قند خون

چگونه قند خون خود را به وسیله ماهیچه ها کنترل کنیم؟

نکته اینجاست که اگر شما بتونین در تمرینات استقامتی شرکت کنین و به خوبی اونها رو دنبال کنین بعد از یک دوره حداقل چهار ماه قدرت پشتیبانی و پاسخدهی ماهیچه های شما برای کنترل قند خون به صورت فزاینده ای افزایش پیدا میکنه.

سعی کنین کم کم و قدم به قدم تمرینات استقامتی رو شروع کنین، نهایت خط استقامت اینه که بتونین در دوی ماراتون شرکت کنین! برای شروع میتونین با روزی 15 دقیقه دویدن نرم شروع کنین و هر روز یک دقیقه به این زمان اضافه کنین، نرمشهای قبلش رو فراموش نکنین و استفاده از غذای سالم رو حتما در دستور کارتون قرار بدین، صبح به جای چای شیرین و کیک های آماده، تخم مرغ نیمرو با یک لیوان آب میوه طبیعی میل کنین، میوه های شیرین و خشکبار طبیعی مصرف کنین تا انرژی لازم و طبیعی برای بدنتون در طول این تمرینات در دسترس بدنتون باشه.

سعی میکنم در آینده انواع مختلف تمرینات استقامتی رو براتون تشریح کنم، موفق و سلامت باشید.

» اطلاعات بیشتر درباره قند خون در ویکی پدیا

۱

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر