چگونه کفش پاشنه بلند بدون درد و دردسر بپوشم؟

دختر بچه که بودیم حداقل یک بار کفش های پاشنه بلند مادرمان را پوشیده ایم و از آن موقع هیجان پوشیدن کفش بلند را داشتیم. اما برای تحرک روزانه از کفش اسپرت همیشه استفاده می کنیم و پوشیدن کفش پاشنه بلند مثل کندن کوه برای مان سخت است. بعد از مراسم و مهمانی با پاهای کرخت و خسته که پاشنه بلند هایتان را از پا در می آورید، تازه درد اصلی و زخم و تاول های پاهایتان را خواهید دید. اما با ترفند هایی که امروز به شما می گویم، به راحتی و در موقعیت های مختلف می توانید کفش پاشنه بلند بپوشید!

انتخاب کفش پاشنه بلند بدون درد و دردسر

انتخاب کفش پاشنه بلند بدون درد و دردسر

مطمئن شوید کفش مورد نظر مناسب و متناسب پای شماست. فقط بخاطر اینکه فوق العاده زیبا و افسانه ای به نظر میاد، به این معنی نیست که حس فوق العاده خوبی هم خواهد داد. کفشی که موقع امتحان کردن راحت نیست نخرید. اگر حتی کمی تنگ است و یا انگشت ها حتی کمی تحت فشار هستند کفش را نخرید.

کفی فومی مناسب برای کفش پاشنه بلند

کفی فومی مناسب برای کفش پاشنه بلند

کفشی که انتخاب کرده اید حتما باید دارای کفی نرم و مناسبی داشته باشد. کفی برای این طراحی و تولید می شود تا راحتی مطلوب را حتی در کفش پاشنه بلند به پاهای شما بدهد. باید با آگاهی کفش پاشنه بلند مورد نظرتان را بخرید و کف کفش را نیز به خوبی بررسی کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند گاهی در محل کار حرفه ای ضرورت می شود، اینجاست که یک کف و کفی مناسب و خرید آگاهانه ی شما خودش را نشان می دهد.

کفش پاشنه بلند لژ دار

کفش پاشنه بلند لژ دار

مطمئن شوید کفش شما کمی لژ دارد. چگونگی قرار گرفتن لژ داخل کفش هم مهم است. لژ در کفش پاشنه بلند یک ضرورت است، زیرا این لژ کوچک از داخل کفش کمی از زاویه ی پاشنه بلند شما کم می کند و شما دیرتر خسته می شوید.

کفش پاشنه بلند راحت و مطلوب

کفش پاشنه بلند راحت و مطلوب

کفش پاشنه بلندتان را با ارتفاع پاشنه ی مناسب پیدا کنید. ارتفاع استاندارد و مطلوب 10 سانتی متر است. پس با یک کفش پاشنه 12 سانتی و لژ دو سانتی می توانید یک جفت کفش پاشنه بلند مناسب و مطلوب داشته باشید.

قرار گرفتن نامناسب پا داخل کفش

قرار گرفتن نامناسب پا داخل کفش

تا جایی که امکان دارد پاهای تان را به حالت طبیعی  داخل کفش قرار دهید. کفشی انتخاب کنید که طراحی آن برای نگهداشتن پا خوب و مطلوب باشد و به خوبی پا را نگهدارد. کفشی مناسب است که وقتی راه میروید پای شما را سر جایش نگهدارد. اگر کفشی که امتحان می کنید خوب طراحی شده باشد، که الزاما لازم هم نیست خیلی گران قیمت و با قیمت های نجومی باشد، پای شما سریع خسته نمی شود و آسیب نمی بیند.

بطور خلاصه کفش پاشنه بلند مناسب کفشی است پای شما را هنگام راه رفتن سر جایش در کفش نگهدارد، هنگام نشستن و با تغییر زاویه به پای شما استراحت بدهد، و همزمان به شما راحتی زیبایی و شیک بودن را می دهد.

انتخاب پاشنه بلند شیک، زیبا و راحت