فصل گرما از راه رسیده و وقت آن آمده تا انگشتان پا نیز هوایی بخورند! با انتخاب یک جفت کفش مناسب و خوب می توانید از تابستان لذت بیشتری ببرید. تنوع بی حد و حساب کفش ها باعث می شود تا دلمان بخواهد چند جفت از آنها را داشته باشیم. این شما و این مجموعه ای از بهترین و زیباترین کفش ها و صندل های مُد روز.

صندل تخت تابستانه

صندل تخت تابستانه

صندل تخت  روسی

صندل تخت روسی

صندل های تخت 2014

صندل های تخت 2014

اگر صندل تان را برای استفاده در تمام روز می خواهید، صندل های تخت و یا پاشنه کوتاه را به شما پیشنهاد می کنم. صندل های تخت باعث می شود تا پا همواره در حالت استراحت باشد و خسته نشود. البته باید وقتی از روی سنگفرش ها رد می شوید بیشتر دقت کنید. ترجیحا بهتر است از صندل های لا-انگشتی پرهیز کنید، چرا که در بلند مدت باعث زخم شدن و آسیب پا می شود. اگر صندل با رنگ تیره انتخاب کنید خیالتان راحت باشد که چرک تاب خواهد بود. در ضمن پاهایتان را زیباتر نشان می دهد و من آن را به افراد با پوستهای روشن پیشنهاد می کنم.

صندل های تابستانه لژدار

صندل های تابستانه لژدار

صندل های لژدار گل دار

صندل های لژدار گل دار

صندل لژدار

صندل لژدار

کفش و صندل های لژ دار

صندل های لژدار که بسیار زیبا و سبک هستند برای استفاده های روزمره اما کوتاه مدت مناسب هستند. این کفش ها با وزن کمی که دارند و با پشتیبانی پا به کمک لژ، برای فصل گرما بسیار مناسب هستند. بخصوص طرح های گلدار که تنوع رنگی بسیار بالا و شادی هم دارند، می توانند با هر لباسی ست شوند.

کفش لژدار مجلسی - سفید

کفش لژدار مجلسی – سفید

کفش های تابستانه

کفش های تابستانه

کفش لژدار مجلسی - سیاه

کفش لژدار مجلسی – سیاه

کفش پاشنه بلند مجلسی

کفش پاشنه بلند مجلسی

کفش های تابستانه لژدار یا پاشنه بلند برای مهمانی ها و مجالس در فصل تابستان ایده آل و مناسب هستند. کافی است با انتخاب مناسب کفش های پاشنه بلند از مراسم لذت ببرید و زیبایی شما که با کفش ها تکمیل شده است بدرخشد. کفش مناسب بسیار مهم است، بخصوص برای خانم هایی که مثل من عاشق کفش هستند.

صندل فانتزی ساحلی

صندل فانتزی ساحلی

این صندل های ساحلی را هم برای روحیه ی تابستانی برای تان گذاشتم. امیدوارم تابستانی شاد و سرشار از انرژی های مثبت داشته باشید.

۱۲

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر