کت های تک اسپورت رو با چه لباسی بپوشیم؟

کت های تک اسپورت میتونن یکی از لباس های شیکی باشن که ما میتونیم ازشون استفاده کنیم و استایل های خاصی رو باهاشون بسازیم. کت ها انواع مختلفی دارن که اعلب از روی مدل یقه، میشه اون ها رو تفکیک...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
کت طوسی و دستمال گردن

کت های تک اسپورت میتونن یکی از لباس های شیکی باشن که ما میتونیم ازشون استفاده کنیم و استایل های خاصی رو باهاشون بسازیم. کت ها انواع مختلفی دارن که اعلب از روی مدل یقه، میشه اون ها رو تفکیک کرد. به غیر از نوع یقه، اصلی ترین چیزی که کت ها رو از هم تفکیک میکنه، جنس پارچه ای هست که در دوخت اونها مورد استفاده قرار گرفته. این کت ها بر اساس جنس و مدل دوختشون میتونند اسپورت یا مجلسی و رسمی باشن. در این مطلب راجع به کت های تک اسپورت که برای مراسم عصر مناسبند بیشتر توضیح میدم.

کت اسپورت و شلوار چرم

کت اسپورت و شلوار چرم

شلوار قرمز و کت سفید

شلوار قرمز و کت سفید

ست کیف وکت قرمز

ست کیف وکت قرمز

استایل رسمی با کت های تک اسپورت

کت ها همیشه کمی رمسی به نظر میرسند و این همیشه میتونه امتیاز خوبی باشه که تیپ ما رو از حالت شلختگی در بیاره و مرتب تر و شیک تر به نظر برسونه. این کت ها همچنین برای فصل های سرد هم میتونند کاربرد خیلی زیادی داشته باشند و مورد استفاده قرار بگیرند. میتونید این کت ها رو روی شومیز هاتون بپوشید یا حتی روس لباس های نازک تر.

کت اسپورت و شلوار جین

کت اسپورت و شلوار جین

کت قرمز اسپورت

کت قرمز اسپورت

کت قرمز وشلوار جین

کت قرمز وشلوار جین

ست زیبای کت تک اسپورت و شلوار جین

کت های اسپورت رو همیشه میتونید با هر رنگی از شلوار جین ست کنید. این کت ها به صورت تک فروخته میشوند و بهتره که شما هم اون ها رو توی لباستون به صورت تک به کار ببرید. بهترین ست میتونه به این صورت باشه که شما این کت ها رو با شلوار جین ست کنید و با کفش های پاشنه دار بپوشید. سعی کنید رنگ این کت ها رو در جای دیگه ای از لباستون به کار نبرید مگر این که مطمین باشید به جذابیت لباستون اضافه میکنه.

کت طوسی و دستمال گردن

کت طوسی و دستمال گردن

کت سفید

کت سفید

کت سفید اسپورت و کیف و کفش کرم

کت سفید اسپورت و کیف و کفش کرم

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *