گاهی سر ذوق و حوصله هستید می خواهید برای یک دوست که هفته ی آینده به منزلش دعوت هستید کادوئی تهیه کنید. دوست دارید این کادوی زیبا از دست ساخت های خودتان باشد و در عین حال مناسب و ارزنده باشد. هفت کادوی دست ساز تقدیم به شما، تا با ساختنش سر ذوق بیایید و عشق و مهرتان را با تقدیم کردن این هدیه چندین برابر کنید.

کیمونوی ساده ی دست دوز

کیمونوی ساده و زیبا

کیمونوی ساده و زیبا

به راحتی و با کمک دو روسری می توانید این کیمونوی زیبا را بدوزید و در یک پاکت فانتزی یا کاغذ کادو هدیه کنید. طی دو ساعت با کمی دقت و به راحتی می توانید با تلفیق سلیقه و خلاقیت، این کیمونوی زیبا را حاضر کنید و هدیه بدهید.

 

تاپ شیک و زیبا بدون الگو

دوخت تاپ

تاب بدون الگو

با یک پارچه ی خوش طرح و خوشرنگ، و کمی حوصله می توانید این تاپ زیبا را به هر اندازه و با هر قدی که دوست دارید بدوزید و با کاغذ کادویی زیبا آن را تقدیم کنید. با زمان کم، می توانید دوست تان را شگفت زده و خوشحال کنید.

زیر لیوانی نمدی

زیر لیوانی های رنگارنگ

زیر لیوانی های رنگارنگ

چند تکه نمد رنگی بعلاوه کمی وقت می توانید برای منزل دوست تان یک دست زیر لیوانی بسازید. برای ساختن این زیر لیوانی ها با طرح مقطع درخت یا برگ و گل لازم  نیست دوخت و دوز چندانی بلد باشید. با ساده ترین امکانات می توانید این کادو را بسازید و تقدیم کنید.

آینه ی قاب طنابی

آموزش تزیین آینه

آینه ی دست ساز

یک قطعه آینه، کمی طناب و کمی حوصله و خلاقیت کافیست تا این کادوی زیبا را برای منزل دوست تان بسازید. همچنین می توانید این آینه ی زیبا را در قطعی کوچک و بعنوان یادگاری به دوست تان هدیه بدهید.

بالشتک عینک و سیبیل

بالشتک های دست ساز دو نفره

بالشتک های دست ساز دو نفره

اگر روزی خواستید به منزل ما بیایید، با بالشتک سیبیل و عینک بیایید! چون که بنده از بالشتک سیر نمی شوم و عاشق این بالشتک های کنفی هستم. با مواد اولیه ی ساده و ارزان می توان این کادوی زیبا را ترتیب ببینید.

جامدادی گربه ای

جامدادی گربه ای

جامدادی گربه ای

مهم نیست دوست تان چند سال دارد، مطمئن باشید اگر گربه ها را مثل من دوست داشته باشد، با دیدن این جامدادی با مزه عاشقش می شود. می توانید با دو ساعت وقت و پارچه ی نمدی این کادوی دوست داشتنی را بسازید و سال ها از آن یاد کنید.

شمع های سه رنگ و شیک

شمع رنگی زیبا در لیوان

شمع رنگی زیبا در لیوان

شمع همیشه کادوی خوبی است. فصل هم ندارد. با سلیقه و چیدن رنگها کنار هم، می توانید ترکیبی فوق العاده بسازید. این شمع های زیبا هم ایده ی خوبی برای کادو دادن هستند و می توانید در ابعاد مختلف، شمع دلخواه تان را حاضر کنید.

بالشتک دوناتی گوگولی مگولی

بالشتک دوناتی

این بالشتک دوست داشتنی که دست این خانوم کوچولوی با نمک می بینید، نهایتا با صرف دو ساعت حاضر می شود. کافیست وسایل ساخت آن را داشته باشید و دست به کار شوید. در ضمن می توانید با انتخاب پارچه ی سبز یا آبی بجای پارچه ی صورتی، و یا رنگ قهوه ای تیره به جای کرمی، این کادو را از دخترانه بودن در بیاورید و آن را مناسب برای پسرها هم بسازید.