ترکیب کابینت تیره به رنگ چوب و پیشخوان سفید در آشپزخانه

اولین چیزی که با ورود به هر آشپزخونه ای جلب توجه میکنه کابینت و پیشخوان ها هستند. همیشه در انتخاب رنگ کابینت ها به این نکته توجه کنید که سطح یکنواخت رنگ ها رو با رنگی متضاد خنثی کنید. قبل...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
لوستر مسی متناسب با رنگ کابینت

اولین چیزی که با ورود به هر آشپزخونه ای جلب توجه میکنه کابینت و پیشخوان ها هستند. همیشه در انتخاب رنگ کابینت ها به این نکته توجه کنید که سطح یکنواخت رنگ ها رو با رنگی متضاد خنثی کنید. قبل تر با چیدمان کابینت های آبی رنگ در چیدمان دکوراسیون آشپزخونه بیشتر آشنا شدیم. استفاده از کابینتی به رنگ چوب تیره در آشپزخونه هم ایده ی خیلی قشنگی میتونه باشه درصورتی که از رنگی مخالف مثل سفید برای پیشخوان استفاده کنید. با اینکار آشپزخونه ای زیبا و الهام بخش خواهید داشت. در ادامه ی مطلب با ترکیب های مختلفی از چیدمان کابینت های به رنگ چوب و پیشخوان های سفید، نمای زیبایی رو برای آشپزخونه میبینیم.

ایده های زیبا از ترکیب رنگ سفید پیشخوان و قهوه ای چوب برای کابینت ها

انتخاب رنگ سفید برای میز آشپزخونه ایده بسیار مناسبیه تا جزیره آشپزخونه رنگ تیره ی کابینت ها رو در تضاد با رنگ سفید بهتر نمایان کنه و تلألو زیبایی از رنگ سفید ایجاد میکنه.

پیشخوان سفید و تراوش رنگ تیره چوب

پیشخوان سفید و تراوش رنگ تیره چوب

شاید استفاده از کابینت های تیره رنگ فضا رو کمی تیره نشون بده اما با وجود پیشخوان و دیوارهای سفید، تیرگی یکپارچه کابینت ها با درخشش نور سفید پیشخوان خنثی میشه و فضا رو روشن تر نشون میده.

خنثی سازی تیرگی فضا

خنثی سازی تیرگی فضا

شما میتونید کابینت های تیره رنگ رو در کنار دیواری از جنس سنگ مرمر در پشت کابینت و پیشخوان یکپارچه سفید ترکیب کنید تا آشپزخونه ای زیباتر داشته باشین.

ترکیب سنگ مرمر و دیوارهای سفید

ترکیب سنگ مرمر و دیوارهای سفید

برای داشتن آشپزخونه ای مدرن و امروزی از کابینت هایی به رنگ قهوه ای تیره در کنار لوازم استیل و پیشخوان سفید رنگ استفاده کنید.

آشپزخونه ی امروزی با انتخاب رنگ مناسب

آشپزخونه ی امروزی با انتخاب رنگ مناسب

یک المان متضاد با فضا ایجاد کنید

ایجاد یک المان با رنگ متضاد در سطح یک اتاق بخصوص فضای آشپزخونه تاثیر زیادی روی جذاب تر شدن دکوراسیون میذاره. برای اینکه رنگ سفید رو نسبت به بقیه قسمت های آشپزخونه تشدید کنید علاوه بر کابینت هایی با رنگ چوب قهوه ای می تونید پوششی چوبی برای سقف هم درنظر بگیرید.

تضاد بیشتر رنگ سفید با رنگ تیره سقف و کابینت

تضاد بیشتر رنگ سفید با رنگ تیره سقف و کابینت

تاثیر رنگ مناسب برای لامپ و لوستر در چیدمان

انتخاب لامپ یا لوستر مناسب برای هر آشپزخونه جزئی از مهمترین ها بشمار میاد. در آشپزخونه ای با کابینت هایی به رنگ چوب، هم میتونید از لامپ یا لوسترهای آویز مسی استفاده کنید که تقریبا در توناژ رنگ کابینت هاست و هم اینکه از رنگ متضاد مثلا لامپ و لوسترهای سفید رنگ برای داشتن تضاد رنگی بیشتر استفاده کنین.

لوستر مسی متناسب با رنگ کابینت

لوستر مسی متناسب با رنگ کابینت

اتصال رنگ ها با انتخاب رنگ خنثی

برای اتصال بهتر توناژهای مختلف کابینت های چوبی تیره رنگ با کفپوش های آشپزخونه از پیشخوان سفید رنگ کمک بگیرید تا چهره ی زیباتر و درعین حال جذاب تری ایجاد کنید. اگر از رنگ خنثی و متضاد کابینت ها برای پیشخوان استفاده کنین آشپزخونه ای جذاب تر دارید. استفاده از رنگ های هم خانواده و هم راستا شاید خسته کننده و تکراری بنظر برسه.

ایجاد خلأ رنگی

ایجاد خلأ رنگی

 هارمونی کابینت های به رنگ چوب با سایر المان ها

اخیرا در چیدمان کابینت برای آشپزخونه های جدید از کابینت های سوپر برای جاسازی یخچال یا لوازم بزرگ آشپزخونه استفاده می کنند. ترکیب رنگ نقره ای لوازم استیل با کابینت های تیره ی چوبی و پیشخوان و دیوارهای سفید یک طرح چشمگیر و جذاب برای آشپزخونه ایجاد میکنه.

هارمونی کابینت های سوپر با سایر المان ها

هارمونی کابینت های سوپر با سایر المان ها

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف