لک صورت حاصل از آفتاب در فصل تابستون برای خیلی ها آزاردهنده میشه و زیبایی و اعتماد به نفسشون رو تحت تاثیر قرار میده. این لکه ها، لکه های قهوه ای که در صورت، پشت پوست گردن و دست ظاهر میشن که بعضی ها با نام کک و مک میشناسن!

بهترین راههای خونگی سفید و درخشان کردن پوست

لک صورت

لک صورت

در ادامه چند روش خیلی ساده و کاربردی برای اینکه بتونین این لکه ها رو به خوبی کنترل کنین رو معرفی میکنم.

  • با استفاده از یک قاشق سرکه سیب و سه قاشق غذاخوری آب پرتغال یک محلول خوبه که باید بر روی صورت و دست استفاده کنین، این محلول میتونه تا نیم ساعت بر روی پوست شما بمونه و تاثیر مثبتی براتون به همراه داشته باشه.
  • آب لیمو یکی از بهترین راه حل های خونگی برای درمان لکه های حاصل از آفتابه، کافیه مقداری لیموی تازه رو بر روی صورتتون بمالید و بعد از 10 تا 15 دقیقه با آب سرد بشویید.
لیمو ترش

لیمو ترش

  • دو قاشق کره تازه و ترجیحا طبیعی رو با یک قاشق رب گوجه فرنگی به خوبی مخلوط کنید، ماسک حاصل رو بر روی مناطق آسیب دیده به خوبی بمالید تا در کمتر از یک هفته قدرت معجزه طب سنتی به چشم ببینید.
  • آلوئه ورا هم یه درمان قدرتمند برای خلاص شدن از شر لک صورت  قهوه ای هست. مقداری آب یا بهتر از اون ژل آلوئه ورا رو بر روی مناطق آسیب دیده قرار بدید و بعد از 10 دقیقه با آب سرد بشویید.
  • عصاره و آب سیر هم درمان خوبی است، اگر در طول روز دوبار آب سیر رو بر روی صورتتون بمالید و بشورید تا پوستتان کمتر لک صورت داشته باشد.
سیر

سیر

سالم، سلامت پیروز باشید.

۸

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر