مدت زیادی است که متخصصان امر لاغری به این نکته دست یافتن که برای لاغر شدن سریع و مناسب باید درکنار رژیم لاغری سالم و طبیعی حتما تمرینات ورزشی متناسب همراه بشه تا افراد با استفاده از سینرژی حاصل از تاثیرات این دو مورد باهم خودشون رو خیلی سریع به نتایج مطلوب نزدیک کنن، حالا پس از سالها دانشمندان این تئوری رو تایید کردن و نتایج تحقیقاتشون نشون داده از نظر علمی همراهی همکارانه رژیم و تمرینات ورزشی برای لاغری مانند یک اکسیر جادویی عمل خواهد کرد.

تمرینات ورزشی برای لاغری

تمرینات ورزشی برای لاغری

تحقیقات علمی دانشگاه استنفورد

نتایج تحقیقات در دانشگاه استنفورد نشون داده که تغییر همزمان عادت های غذایی و عادت های تحرکات ورزشی بسیار موثرتر و سریعتر از تغییرات پشت سرهم و مکرر نتایج دلخواه برای لاغر شدن رو به بار خواهد آورد.

اگر به توصیه ما، متخصصین تناسب اندام و دانشمندان دانشگاه استنفورد گوش دادین و میخواین رژیم رو با حرکات ورزشی همراه کنین حتما توجه کنین که توصیه شده ابتدا یه دوره کوتاه شاید در حد یک هفته فقط تمرینات ورزشی خودتون رو شروع کنین و بعد از اون رژیم رو هم در دستور کار قرار بدین. این کار دلایل خاصی داره مثلا اینکه اگر شما در طول روزهای عادیتون که ورزش نمی کردین فقط عدد فرضی 5 کیلو کالری انرژی لازم داشتین ولی بعد از تمرینات حتی ممکنه کالری بیشتری بدنتون لازم داشته باشه! پس حتما رژیم غذاییتون رو با توجه به سنگینی تمرینات ورزشیتون تنظیم کنین.

رژیم و تمرینات لاغری

رژیم و تمرینات لاغری

لاغری سریع برای افراد پرمشغله

محققان این دانشگاه تحقیقات ذکر شده رو درباره آدم های پرمشغله انجلم دادن، آدم هایی که به هر دلیلی وقت بسیار کمی برای برنامه های سلامتی خودشون دارن، پس با این وجود نتایج این تحقیقات حتما برای تمامی افراد حتی اونهایی که کاملا وقتشون آزاده کارساز میشه.

همراهی و هم افزایی که رژیم غذایی و تمرینات ورزشی باهم میتونه برای همه کارساز باشه چون زمان بسیار کمتری رو برای دیدن نتایج استاندارد زیبایی اندام صرف میکنین، خیلی زود وزنتون کاهش پیدا میکنه و کم کم تناسب در کل بدنتون پدیدار میشه.

حرف آخر: بهترین و سریعترین روش کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام حتی اگر سرتون خیلی شلوغه اینه که یک رزیم غذایی مناسب رو با تمرینات ورزشی موثر همراه کنین!

5/5 - (1 امتیاز)