همیشه برای همه ی آدم ها این مساله و این سوال مطرحه که چه طوری خوش تیپ و جذاب باشیم یا چه طوری زیبا و آراسته به نظر برسیم. این سوال بعضی وقت ها میتونه برای خیلی ها مشکل ساز باشه و ندونن که چه طوری باید این کار رو انجام بدن تا در روابطشون یا در اجتماع و محل کار، آراسته و شیک و خوش تیپ به نظر بیان. من در این مطلب چند راه حل ساده که میتونه از شما یه خانوم آراسته و زیبا بسازه رو یادآوری میکنم.

نکاتی برای مراقبت از پوست بعد از عمل فیس لیفت
عمل زیبایی فیس لیفت روشی عالی برای افرادی است که جوانی و طراوت…
»

با اعتماد به نفس توی اجتماع ظاهر بشیم

پوستی شاداب داشته باشید

اولین موردی که اینجا باید بهش توجه کنیم، رسیدگی به پوسته. پوست ما به خصوص پوست صورت و دست ها، چون بیشترین تماس با هوا و اشعه ی خورشید رو دارن، زودتر از بقیه ی قسمت های بدن احتیاج به رسیدگی و مراقبت دارن. اگه پوست صورتتون جوش داشته باشه یا روشن و شفاف نباشه میتونه در اعتماد به نفستون تاثیر بذاره و شما رو ناراحت کنه. پس برای رسیدگی به اون ها وقت بذارین و دنبال راه حل هایی برای بهتر کردن پوستتون باشین. میتونین با ماسک های طبیعی یا ماساژ صورت، طراوت و زیبایی رو به پوستتون هدیه بدین.

به سلامت پوستمون رسیدگی کنیم

به سلامت پوست دستهایتان رسیدگی کنید

رسیدگی به پوست دست ها هم از مهم ترین کارهاییست که روی زیبایی و آراستگیمون تاثیر میذاره. دست ها اندام های بسیار مهمی در بدن ما هستن و ما ازشون خیلی کار میکشیم. بهتره که همیشه ازشون مراقبت کنیم و اجازه ندیم پوست دستمون خشک و ترک خورده بشه. کرم های مرطوب کننده و حتی ماسک هایی برای سفید کردنشون، گزینه های خیلی مناسبی هستن که دست هاتون رو سلامت نگه میدارن.

رفع موهای زائد صورت با ماسک خانگی لیمو
بعضی از زنان هستن که به خاطر رشد بی رویه موهای صورتشون، با…
»

به دست هامون کرم بزنیم

با موهای براق و مرتب همیشه خوش تیپ و جذاب به نظر برسید

مو میتونه مهم ترین قسمت در ظاهر شما باشه. مو اگه مرتب، خوشرنگ و براق باشه، همیشه شما رو آراسته نشون میده و این نشونه ی اینه که شما به سلامت موهاتون اهمیت میدین. موهاتون رو همیشه با ماسک مو و روغن های طبیعی که باعث براق شدن و نرمی موها میشه، تقویت کنین. میتونین رنگ مویی که دلتون می خواد رو به موهاتون بزنین و تنوع برای خودتون ایجاد کنین. موهاتون رو به مدل های روز و مدل هایی که به صورتتون میاد، تغییر بدین و اون ها رو کوتاه کنین. این ها همه تغییراتیه که هم به روحیه خودتون کمک میکنه و هم نکته های اساسی برای زیبا تر دیده شدنه.

رنگ هایی که دوست داریم و برای موهامون انتخاب کنیم

مدل مویی که بهمون میاد رو انتخاب کنیم

موهامون رو زیبا درست کنیم

با دندون های سالم لبخندی زیبا داشته باشین

سلامت دندون ها هم از مهم ترین نکته هاییه که توی ظاهر خیلی اهمیت داره. دندون هاتون رو سالم و سفید نگه دارین و اگه ازشون راضی نیستین با دندون پزشکتون برای بهتر کردن لبخندتون مشورت کنین. این کار بهتون اعتماد به نفس خندیدن و راحت بودن در اجتماع رو میده. پس برای دندون هاتون وقت کافی بذارین و اون ها رو به صورت مرتب مسواک بزنین.

به دندون هامون برسیم

ناخن های مرتب در جذابیت شما بسیار موثره

ناخن ها هم توی ظاهر خیلی تاثیرگذارن. اگه شما از اون دسته خانوم هایی هستین که لاک نمیزنین، بازم نباید اهمیت مرتب نگه داشتن ناخن ها رو نادیده بگیرین. ناخن هاتون رو با روغن های مختلف و مناسب، ماساژ بدین و پوست دور ناخن هاتون رو بگیرید. سوهان مناسب بزنین و همه ی ناخن هاتون رو به یه اندازه کوتاه کنین. این کار به مانیکور کردن معروفه و ناخن هاتون رو مرتب میکنه. اگه ناخن های شما لاک داره، باید دقت کنین که لاک هاتون همیشه مرتب باشه و هر موقعی که اون ها لب پر شد باید پاکشون کنین و لاک جدید بزنین که ناخن هاتون حالت نامرتب به خودش نگیره. این برای خانوم هایی که ناخن های کاشت یا لاک ژلی دارن هم به این صورته که به موقع برای تجدید لاکتون به آرایشگاه برین تا ناخن هاتون از زیر کاشت مشخص نشه.

6 ماسک میوه ای عالی برای زیبایی پوست صورت
یادمه وقتی سنم پایین بود و به قولی بچه بودم مامانم همیشه سعی…
»

از ناخن هامون مراقبت کنیم

لاک هامون رو به موقع عوض کنیم

میک آپ ملایم و مخصوص به خودتون رو داشته باشین

میک آپ و آرایش مخصوص خودتون رو یاد بگیرین و سعی کنین همیشه با صورت مرتب و تمیز و حتی کمی آرایش کرده توی محل های مختلف ظاهر بشین. اینجا قصد بر تایید آرایش یا بد بودن اون نیست، ولی آرایش ملایم و جوری که به صورت بیاد، لازمه و باید هر خانمی آرایش مخصوص صورت خودش رو بلد باشه تا جاهایی که لازم میدونه خودش رو آرایش کنه.

میک آپ و آرایش مناسب خودمون رو یاد بگیریم

با ورزش اندامی روی فرم و جذاب داشته باشین

ورزش کنین. ورزش کردن باعث ترشح هورمون اندورفین که به هورمون حس خوب هم معروفه، میشه. این کار باعث میشه شما سرحال و پر انرژی باشین و باعث میشه که شما به سلامت جسمتون اهمیت بدین. ورزش کردن به شما اعتماد به نفس میده و حس خوبی رو براتون ایجاد میکنه که شما به بدنتون و اندامتون اهمیت میدین و اون رو همیشه روی فرم نگه میدارین.

ورزش کنین

همه ی این کار هایی که برای سلامتتون انجام دادین، این حس رو به اطرافیانتون منتقل میکنه که من از خودم راضی هستم و به سلامت و ظاهرم اهمیت میدم و خودم رو دوست دارم. این حس برای شما اعتماد به نفس میاره و شما رو توی جمع های مختلف، قوی و پر انرژی و مثبت نشون میده.

مدل های مناسب برای لباس ساقدوش عروس
اخیرا میبینیم که توی مراسم های عروسی ساقدوش برای عروس و داماد هستند…
»

مطالعه برای انتخاب پوشش

بدن هر فردی با افراد دیگه متفاوته و این مدل اندام ها میتونه به خاطر ارث یا تعذیه یا نوع فعالیت روزانه، متفاوت باشه. کلیت اندام ها به صورت شکل زیر هست که به دسته های مختلف مثل، ساعت شنی، اندام سیبی، اندام گلابی و اندام مستطیل و … تقسیم میشه. این اندام ها در جایی که می خوایین لباس انتخاب کنین خیلی اهمیت پیدا میکنه. لباس پوشیدن یا انتخاب لباس شاید به نظر کار ساده ای بیاد ولی اگه شما دقیقا ندونین که لباسی که انتخاب میکنین به مدل بدنتون میاد یا نه ممکنه انتخاب اشتباهی رو انجام بدین که در اون صورت باعث میشه که شما بد لباس به نظر بیاین. پس شما باید روی موضوع انواع اندام ها که من در مطلب روش تشخیص مدل بدن برای انتخاب بهترین لباس مفصل توضیح دادم مطالعه کنین و لباس های مناسب اندام خودتون رو که توی مطالب بهترین انتخاب لباس برای اندام سیبی شکل  ، لباس های مناسب برای اندام مستطیلی ، لباس های مناسب برای اندام مثلث بر عکس، چه لباسی برای اندام گلابی شکل مناسب است؟ توضیح دادم رو با دقت بخونین و لباس هاتون رو متناسب با سلیقه و نوع بدنتون با هم انتخاب کنین.

دسته بندی کلی اندام ها

درست راه رفتن را تمرین کنید

نکته ی مهم دیگه ای که توی ظاهر خیلی اهمیت داره، نحوی ی ایستادن ماست. اگه بیشتر دقیت کنین، افرادی که بیشتر مورد توجهتون قرار میگیرن یا به نظر با اعتماد به نفس تر هستن، افرادی هستن که صاف می ایستن و پشت خمیده ندارن. پس دقت کنین که نحوه ی ایستادن یا راه رفتنتون رو اصلاح کنین و پشتتون رو خمیده نکنین.

نحوه ایستادنمون رو اصلاح کنیم

در نهایت هم هر چیزی که انتخاب میکنین و میپوشین، با عشق و علاقه بپوشین و این احساس رضایت رو به اطرافیانتون هم منتقل کنین. این کار روی ظاهر شما خیلی تاثیر گذاره و شما رو جذاب تر، با اعتماد به نفس تر و با آرامش تر نشون میده. پس وقت رو تلف نکنین و از الان به خودتون برسین.

توی لباس پوشیدن با اعتماد به نفس باشیم

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...