چکار کنم شوهرم بیشتر دوستم داشته باشه؟

از اونجاییکه آقایون موجودات خودستایی هستن عقیده دارن که خانوما نمیتونن مردی تربیت کنن که بالاجبار دوسشون داشته باشه ولی از نظر آنها با رعایت یکسری باید و نباید ها، میزان عشق و علاقه و محبت به همسرشون هر روز...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
راهکارهایی برای افزایش علاقه ی شوهر به زن

از اونجاییکه آقایون موجودات خودستایی هستن عقیده دارن که خانوما نمیتونن مردی تربیت کنن که بالاجبار دوسشون داشته باشه ولی از نظر آنها با رعایت یکسری باید و نباید ها، میزان عشق و علاقه و محبت به همسرشون هر روز بیشتر از قبل میشه. انتظاری که ما بعنوان زن از همسرمون داریم اینه که با وجود هر مشکل یا هر عیب و نقصی، درکمون کنه، عاشقانه و دیوانه وار دوستمون داشته باشه و قدردان محبتامون باشه. خب، نکته جالب اینجاست که یک مرد هم دقیقا همین انتظارات رو داره. در ادامه با مواردی آشنا میشیم که با رعایت آنها میزان علاقه و محبت همسرتون نسبت به شما بیشتر از قبل میشه.

مردها رو تغییر ندین

تغییر دادن یک مرد واقعا کار ناامید کننده و گاهی اوقات خسته کنندای هست. ما واقعا نمیتونیم یک انسان رو تغییر بدیم. ما فقط میتونیم تغییرات رو تقاضا کنیم و آنها در صورتی تغییر میکنن که خودشون این تغییر رو قبول داشته باشن. همسر شما در صورتی با شما همراه و موافق میشه که مطمئن باشه شما اونرو همونطوری که هست پذیرفتین و دوستش دارین و بنابراین بیشتر و بهتر دوستتون خواهد داشت. قدرت زیادی پشت هر زن قرار داره که باعث میشه طرف مقابلش یعنی شوهر رو به نسخه ی بهتری تبدیل کنه بدون اینکه این حس در مرد ایجاد شه که داره تغییر میکنه.

گوشزد کردن تغییرات بیفایدست

گوشزد کردن تغییرات بیفایدست

توقع نداشته باشین شوهر شما علاقه مندیای شما رو دوست داشته باشه

ممکنه همسرتون علاقه ای به کارایی که شما دوست دارین نداشته باشه. پس بهتره مجبورش نکنین. مثلا همسرتون دوست داره با پسرا پینت بال بازی کنه در صورتی که شما اصلا علاقه ای ندارین و از کلاس نقاشی لذت میبرین اما شوهرتون اصلا نمیتونه حتی بهش فکر کنه. این بی علاقگی به سرگرمی های شما، نشونه ی دوست نداشتن و کمبود محبت همسرتون نسبت به شما نیست بنابراین آزاد گذاشتن علاقه مندیاتون باعث میشه مرد بیشتر از قبل دوستون داشته باشه.

به علاقه و سرگرمیاشون توجه کنید

به علاقه و سرگرمیاشون توجه کنید

از شوهرتون نخواین که علاقه مندیاشو ترک کنه

مردا معمولا یک یا چند سرگرمی رو خیلی زیاد دوست دارن، بطوری که بخشی از هویت و شخصیتشونه و بدون انجام آن احساس ضعف و کمبود میکنن. مثلا آنها علاقه ی خاصی به آپاراتی و باز و بسته کردن قطعات ماشین یا لوازم الکتریکی دارن. هرگز از مردی که دوستش دارین نخواین این کار رو ترک کنه یا بخاطر این سرگرمیا مجازاتش نکنین تا حس یک انسان مجرم و گناهکار رو داشته باشه. با اهمیت دادن به اونا و سرگرمیای عاقلانه ی مورد علاقشون میبینید که عشق و علاقش نسبت به شما بیشتر از قبل میشه.

سرگرمی های مردان

سرگرمی های مردان

مردها رو مجبور به توجه و مراقبت نکنید

درسته که انتظاری که از یک مرد به عنوان همسر داریم حفاظت و مراقب از ما تو همه ی شرایط و رفع نیازهامونه. در مقابل مردها هم همین انتظار رو دارن ولی گاهی اوقات انتظارات بیجایی در کوچیکترین مسائل ازشون داریم و این باعث میشه زننده و منزجر کننده بنظر برسیم. کم کردن سطح توقعات میتونه کمک بزرگی به  افزایش علاقه و عشق بین شما باشه.

اجبار به انجام کار

اجبار به انجام کار

انتظار نداشته باشین همسرتون به زنی غیر از شما نگاه نکنه

همه ی ما با دیدن یک فرد جذاب و زیبا ممکنه بهش نگاه و توجه کنیم. چون این ویژگی در طبیعت هر انسان وجود داره. البته اگه مقید به مسائل مذهبی باشیم موضوع کمی متفاوت هست. ولی به طور کلی این مسئله طبیعی هست و ممکنه پیش بیاد بنابراین ازینکه همسرتون به زن دیگه ای نگاه یا توجه کرده شاکی نشید و تند برخورد نکنید بلکه خیلی آروم این مسأله رو با همسرتون درمیون بگذارید و با این مسئله آرام برخورد کنین.

حساسیت بی مورد

حساسیت بی مورد

به شوهرتون اعتماد کنین

بی اعتمادی یکی از نشونه های به خطر افتادن یک رابطه ی عاشقانست. معمولا خانمها موجوداتی حساس، زیرک و تیزبین هستن و خیلی زود به همه چیز شک میکنن. اما گاهی اوقات هم این بدبینی و بی اعتمادی بی مورد و عجولانه است. مثل واکنش و حساسیت به پیامی از طرف یکی از همکاران زن. اگه نتونید حس اعتماد رو در خودتون تقویت کنید قطعا هیچوقت احساس آرامش و امنیت نخواهید داشت و در زندگی با شکست مواجه میشین.

بهترین کار از بین بردن افکار آلوده و بیمورد هست. احترام متقابل، همدلی و صبر برای داشتن یک رابطه ی آرام و افزایش عشق و علاقه شوهرتان نسبت به شما اساسی و ضروری است.

عدم اعتماد

عدم اعتماد

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شیوا شیوا

    عالی بود اگر ممکنه از این مطالب بیشتر بزارید

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare