برای مهمونی های عید چه جورابی رو با کفشمون ست کنیم؟

ممکنه تا به امروز این موضوع ذهنتون رو مشغول نکرده باشه که چه جورابی رو با کفشتون ست کنین اما یکی از اصلی ترین مشکلاتی که توی مهمونی های عید پیش میاد، اینه که مجبور بشین توی بعضی خونه ها...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
جوراب مچی لانه زنبوری

ممکنه تا به امروز این موضوع ذهنتون رو مشغول نکرده باشه که چه جورابی رو با کفشتون ست کنین اما یکی از اصلی ترین مشکلاتی که توی مهمونی های عید پیش میاد، اینه که مجبور بشین توی بعضی خونه ها کفش هاتون رو در بیارین. مشکل از اینجا شروع میشه که شما ست لباس و کفشتون جوریه که نمیتونین جوراب پاتون کنین ولی مجبور میشین بعضی جاها بدون کفش برین و این بده که پاهاتون بدون جوراب بمونه. میشه جوراب رو توی کیفتون بذارین و دم در پاتون کنین ولی بازم روش جالبی نیست. اینجا من چند تا جورابی که مناسبه برای این دید و بازدید ها و به ست لباس هاتون میاد رو میگم که اگه مجبور شدین بدون کفش جایی برین، تیپتون به هم نریزه.

جوراب فانتزی ضخیم

جوراب فانتزی ضخیم

جوراب شلواری فانتزی

جوراب شلواری فانتزی

جوراب شلواری

جوراب شلواری یکی از مهم ترین و پرکاربردترین جوراب هاییه که هر خانومی باید چند مدل و چند رنگ از اون ها رو توی کمدش داشته باشه. جوراب شلواری برای وقت هایی که مهمونی میرین و می خواین پاهاتون خیلی براق و شیک و مرتب به نظر برسه، خیلی خوبه. از طرف دیگه در این مورد که برای دید و بازدید عیده، میتونه خیلی کاربرد داشته باشه. میتونین اگه لباستون کوتاهه از اول یه جوراب شلواری مناسب و ست لباستون رو انتخاب کنین و بپوشین. اینجوری نه دیگه نگرانین که جایی پاهاتون بی جوراب بمونه و نه دردسر شلوار پوشیدن و در آوردنشو دارین.

جوراب شلواری طرح دار

جوراب شلواری طرح دار

جوراب شلواری طرح دار سفید

جوراب شلواری طرح دار سفید

جوراب شلواری ها اخیرا توی مدل های مختلفی تولید میشه و به بازار میاد که دستمون رو برای انتخاب طرح، خیلی باز میذاره و دیگه به جوراب شیشه ای های معروف و ساده، محدود نمیشه. اگه لباستون سادست و طرح خاصی نداره، بهترین گزینه، انتخاب جوراب شلواری طرح دار یا فانتزیه که هم خیلی به لباستون حال و هوای خاصی میده و هم باعث میشه شما خیلی شیک و مد روز به نظر برسین.

جوراب شلواری ضخیم و دامن کوتاه

جوراب شلواری ضخیم و دامن کوتاه

جوراب شلواری و پیراهن

جوراب شلواری و پیراهن

جوراب های مچی

اگه لباستون برای عید دیدنی شلوار داره و سختتونه که جوراب شلواری بپوشین، بهترین کار اینه که جوراب مچی بپوشین. این جوراب مچی ها مدل های زیادی داره که باید دقت کنین حتما حتما اگه لباستون لباس رسمی و مهمونیه، به هیچ وجه از جوراب مچی اسپورت استفاده نکنین. بهترین انتخاب، جوراب مچی های شیشه ای یا جوراب های لانه زنبوریه. من پیشنهاد میکنم که اگه از جوراب شیشه ای خوشتون نمیاد، از جوراب های لانه زنبوری استفاده کنین که هم یکم حالت جوانانه تری داره و هم خاص تره.

جوراب مچی

جوراب مچی

جوراب مچی لانه زنبوری

جوراب مچی لانه زنبوری

جوراب لانه زنبوری

جوراب لانه زنبوری

جوراب لانه زنبوری مچی یکی از بهترین انتخاب هاییه که میتونین با هر مدل کفش رسمی جلو بسته ای ست کنین. همین جوراب های لونه زنبوری مدل های مختلفی داره که تفاوت اون ها توی سایز سوراخ های جورابه. اگه این جوراب ها رو همیشه توی روزهای عید دیدنی تو پاتون باشه، خیالتون راحته که اگه جایی باید کفش هاتون رو در بیارین، پاتون بدون جوراب نمیمونه و از طرف دیگه به تیپ و لباس شما یه جلوه و مدل خاصی داده و خیلی شیکه.

جوراب لانه زنبوری با نیم بوت

جوراب لانه زنبوری با نیم بوت

جوراب لانه زنبوری با کفش پاشنه دار

جوراب لانه زنبوری با کفش پاشنه دار

جوراب اسپورت رنگی

جوراب اسپورت رو معمولا با کفش های کتونی و اسپورت میپوشن و ست میکنن. ولی توی عید معمولا کفش ها کمی حالت رسمی داره و کم پیش میاد که با کتونی بریم عید دیدنی. کفش هایی که معمولا پوشیده میشه یکی پاشنه بلند هست و یکی کفش های چرم بندی که حالت مردونه دارن. این کفش ها خیلی شیکن و به شلوار های پارچه ای خیلی میان. برای این که این کفش ها رو با جوراب بپوشین، پیشنهاد میکنم جوراب های رنگی اسپورت رو با رنگ لباستون ست کنین و با این کفش ها بپوشین. این باعث میشه که تیپتون خیلی خاص بشه و ست جدیدی رو بسازین. و در آخر هم پاهاتون بی جوراب نمیمونه.

جوراب اسپورت با کفش تخت چرم

جوراب اسپورت با کفش تخت چرم

کفش چرم و جوراب قرمز اسپورت

کفش چرم و جوراب قرمز اسپورت

هیچ وقت کفش های جلو باز رو با جوراب نپوشین

کفش های جلو باز برای این ساخته شدن که پای شما بدون جوراب باشه و انگشت ها و ناخن هاتون، بیرون باشه. پس هیچ وقت این کفش ها رو با جوراب( چه اسپورت چه شیشه ای) نپوشین. اگه شما از اون دسته افرادی هستین که حتما باید با کفش هاتون جوراب بپوشین، از خرید کفش های جلو باز صرف نظر کنین چون پوشیدن جوراب با این کفش ها، شما رو بد تیپ و بد استایل نشون میده.

جوراب با کفش جلوباز

جوراب با کفش جلوباز

کفش های زنونه و پاشنه دار رو با جوراب اسپورت نپوشید

کفش های پاشنه دار و جوراب های اسپورت به هیچ وجه با هم هم خونی ندارن و اصلا به هم نمیان. هیچ وقت این دو تا رو چه از روی قصد و چه از روی ناچاری نپوشین. چند وقت پیش پوشیدن این دو تا با هم مد شد ولی هر مدی دلیل بر زیبایی اون ست نیست. پس دقت کنین که این دو کنار هم نه تنها قشنگ نمیشه، بلکه باعث میشه شما شلخته و بد سلیقه به ننظر بیاین.

جوراب بافتنی با کفش پاشنه دار

جوراب بافتنی با کفش پاشنه دار

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *