چطور لکه بر خانگی تهیه کنیم؟

هر کسی که با لباس شستن سر و کار داره به یک پاک کننده و لکه بر خوب در بین شوینده هاش نیاز داره. اگه این لکه بر هم در عین ارزان بودن قوی هم باشه، چه بهتر! خوشبختانه همچین...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
لکه بر خانگی متشکل از مواد طبیعی

هر کسی که با لباس شستن سر و کار داره به یک پاک کننده و لکه بر خوب در بین شوینده هاش نیاز داره. اگه این لکه بر هم در عین ارزان بودن قوی هم باشه، چه بهتر! خوشبختانه همچین لکه بری براتون سراغ دارم. که میتونید با موادی که تو خونه دارید یه لکه بر خانگی درست کنید. فرمولی که می خوام بهتون یاد بدم بسیار ساده ست و بسیاری عالی عمل می کنه. در ادامه همراهمون باشید…

مواد مورد نیاز برای تهیه لکه بر خانگی

  • 3/2 فنجان مایع ظرفشویی
  • 3/2 فنجان آمونیاک
  • 6 قاشق غذاخوری جوش شیرین
  • 2 فنجان آب گرم
مواد مورد نیاز

مواد مورد نیاز

مراحل ساخت لکه بر خانگی

با ترکیب کردن جوش شیرین و آب گرم در یک کاسه شروع کنید. همزدن رو تا جایی ادامه بدید که جوش شیرین کاملا حل بشه. سپس تمام مواد رو با هم ترکیب کنید و در یک بطری اسپری دار بریزید.

مخلوط کردن مواد با هم

مخلوط کردن مواد با هم

انتقال محلول به بطری اسپری دار

انتقال محلول به بطری اسپری دار

حالا لباس های لکه دارتون رو برای آزمایش بیارید. من تیشرتی دارم که لکه سس گوجه فرنگی روشه، نگران نباشید توی یک چشم بهم زدن مثل روز اولش تمیز میشه.

اسپری کردن لکه بر روی لکه ها

اسپری کردن لکه بر روی لکه ها

قبل از هر بار استفاده بطری رو به خوبی تکون بدید. (بخصوص اگه مواد ته نشین شده باشند.) و به سادگی روی لکه ها اسپری کنید. من معمولا میذارم چند دقیقه ایی خیس بخورن و همچنین با یک مسواک لکه ها رو می سابم تا لکه بر به خوبی در بافت نفوذ کنه. بعد به روش معمول لباس رو می شورم.

نتیجه نهایی

نتیجه نهایی

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare