چطور بفهمم دختر مورد علاقه ام دوستم داره؟

ممکنه که یک دختر رو دوست داشته باشید و پیش خودتون فکر کنید که آیا او هم به شما علاقمند هست یا نه. برای اینکه متوجه بشین یک خانم بهتون علاقه داره باید از رفتاراش بفهمید. چند نشانه در زنان...

سمیرا هاشمیان
سمیرا هاشمیان آپدیت:
درباره زبان بدن بیشتر بدانید

ممکنه که یک دختر رو دوست داشته باشید و پیش خودتون فکر کنید که آیا او هم به شما علاقمند هست یا نه. برای اینکه متوجه بشین یک خانم بهتون علاقه داره باید از رفتاراش بفهمید. چند نشانه در زنان وجود داره که میتونه بهتون کمک کنه که به این موضوع برسین. خیلی چیزها رو میشه از حرکات بدن خانوم ها فهمید، فقط یکم باید باهوش بود و به جزئیات دقت کرد. در ادامه ما چند نشانه را در رابطه با این موضوع بیان کردیم با ما همراه باشید…

ارتباط چشمی برقرار میکند

اگه یک خانم در هنگام صحبت کردن به صورتتون نگاه میکنه و به چشمهاتون خیره میشه و تمام توجه خودشو بهتون میده، نشون دهنده اینه که بهتون علاقمنده. راه دیگری که نشون میده آیا واقعا دوستتون داره اینه که توجه کنید که در صحبت کردن با شما سعی میکنه این واقعیت رو ازتون پنهون کنه یا نه دوست داره که متوجه این موضوع بشید؟ اگه اینطور باشه، شما یه گام تا بدست آوردن او بیشتر فاصله ندارین.

ارتباظ چشمی

ارتباظ چشمی

به شما نزدیک و نزدیکتر میشود

خانم ها به افرادی که علاقه ندارن به هیچ وجه نزدیک نمیشن، بلکه اونها به کسانی که علاقه مندن نزدیک میشن. اگه همچین احساسی کردین، بدونین که قطعا بهتون علاقمنده و دوست داره بهتون نزدیکتر بشه. سعی میکنه که کنارتون بشینه یا بایسته و یا هنگامی که دارین در مورد موضوعی صحبت میکنین با عذر خواهی کردن مکالمتونو قطع میکنه و خودش هم اظهار نظر میکنه.

به شما نزدیک و نزدیکتر میشود

به شما نزدیک و نزدیکتر میشود

تماس فیزیکی

راه دیگه ای که خانم ها علاقشونو نشون میدن، برقراری تماس فیزیکی با فردیه که دوستش دارن. به این فکر کنید که آیا او با همه افراد همین رفتار رو داره. اگر او شروع کرد که باهاتون تماس فیزیکی داشته باشه مطمئن بشید که دوستتون داره. میتونین به نشانه های کوچیکی از جمله گذاشتن دستش بر روی زانوی شما و یا گرفتن دستتون هنگام صحبت کردن و لمس کردنش و همچنین خندیدن موقعی که با هم صحبت میکنید. هر نوع تماس فیزیکی میتونه خوب باشه حتی اگه تصادفی باشه و اگر این رفتار بیش از دوبار تکرار بشه دیگه نمیتونین اونو تصادفی بدونین.

تماس فیزیکی

تماس فیزیکی

لبخند زدن

لبخند یکی از ملاک هایی که میتونید کشف کنید که آیا طرف مقابلتون بهتون علاقه داره یا نه. به این معنی که شما باید متوجه بشین که آیا او در کنارتون لذت میبره و شاده و یا اینطور نیست. توجه کنید که او در مقابل بقیه چطور واکنش نشون میده آیا فرد خنده روییه و لبخند همیشه بر لبانش هست یا نه! اگه فقط زمانهایی که با شماست لبخند بر لبش میاد، نشون میده که از کنار شما بودن خوشحاله و لذت کافی رو میبره.

لبخند زدن

لبخند زدن

به لب هایش توجه کنید

وقتی که او با لبهایش بازی میکنه فرصت خوبیه که بفهمید آیا او به طور غریزی این کار رو انجام میده یا نه و یا قصد داره که توجه شما رو به خودش جلب کنه. سعی کنید حرکت لبهایش را زیر نظر بگیرید ممکنه لبهاشو هنگام صحبت کردن با شما بجود و یا از رژ لب زیادی برای لبهایش استفاده کرده باشد و یا با انگشتانش با لبهایش بازی کنه و یا خیلی رفتارای دیگه که نشون میده میخواد توجه شما رو به خودش جلب کنه.

بازی کردن با موهای سر

وقتی که یک خانم با موهای سرش بازی میکنه، موهاشو دور انگشتش میپیچه و یا مقداری از موهاشو میریزه توی صورتش میخواد براتون ناز کنه و بهتون نشون بده که علاقمند به شماست. او سعی میکنه بیشتر با بازی کردن با موهاش جلب توجه کنه و بیشتر خودشو تو دلتون جا کنه، که با این رفتارش نشون میده که قصد داره بهتون نزدیکتر بشه.

بازی کردن با موهای سر

بازی کردن با موهای سر

در صحبتها فقط شمائید که مهم هستید

یکی دیگه از ملاک هایی که میتونه نشون بده که طرف مقابلتون دوستتون داره اینه که روی صحبت های شما تمرکز میکنه. خیلی از مردم به این موضوع توجه نمکینند. ممکنه هنگام صحبت کردن با گوشی یا تلفن خود بازی کنه و یا بالعکس وقتی که دارین صحبت میکنین با جون ودل به حرفاتون گوش میده و فقط به صحبتهاتون تمرکز میکنه. اگر این رفتار رو نشون داد معلومه که دوستتون داره و بهتون علاقمنده.

در صحبتها فقط شمائید که مهم هستید

در صحبتها فقط شمائید که مهم هستید