چطوری لباس های رنگی و شاد بپوشیم؟

پوشیدن لباس های رنگی توی روحیه ی هر آدمی میتونه تاثیر بذاره و این تاثیر فقط مخصوص اون فردی که لباس رو میپوشه نیست، بلکه روی اطرافیان فرد هم تاثیر میذاره و باعث میشه که حال بهتر و روحیه ی...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
لباس با رنگ های شاد

پوشیدن لباس های رنگی توی روحیه ی هر آدمی میتونه تاثیر بذاره و این تاثیر فقط مخصوص اون فردی که لباس رو میپوشه نیست، بلکه روی اطرافیان فرد هم تاثیر میذاره و باعث میشه که حال بهتر و روحیه ی شادتری داشته باشن. شاید به نظر بیاد که فقط بچه ها و نوجوان ها میتونن خیلی راحت لباس های رنگی رو بپوشن و نگران چیزی نباشن، ولی باید بدونین که رنگ توی زندگی هر آدمی خیلی مهمه و باید از اون ها به درستی استفاده کنه تا از افسردگی و بیحالی جلوگیری کنه. اگه شما هم نمیدونین چه جوری رنگ رو وارد لباس هاتون کنین، من اینجا چند راه حل ساده رو میگم تا بتونین با استفاده از اون ها، تیپ های شادتر و رنگی تری رو داشته باشین.

لباس های رنگی سرخابی

لباس های رنگی سرخابی

از رنگ ها نترسین

رنگ های شاد ممکنه در نگاه اول، خیلی پر هیجان، شلوغ و توی چشم باشن. ولی باید بدونین که همین رنگ ها هستن که اگه در جای درست قرار بگیرن، میتونن لباس شما رو خیلی شیک، جذاب و مد روز نشون بدن. پس نگران این نباشین که چون سنتون زیاد شده دیگه لباس قرمز نباید بپوشین. شما باید یاد بگیرین که قرمز رو توی لباستون چه جوری به کار ببرین که هم شما باهاش احساس راحتی کنین و هم خیلی شیک به نظر برسین.

رنگ های شاد برای هر سن

رنگ های شاد برای هر سن

لباس با رنگ های شاد

لباس با رنگ های شاد

لباس های رنگی مورد علاقتون رو خریداری کنین

به فروشگاه لباس برین و چند دست لباس به رنگ هایی که همیشه دوست داشتید، بخرید. مهم اینه که شما اعتماد به نفس داشته باشین و توی هر سنی که هستین، لباس های مورد علاقتون رو انتخاب کنین. یکی از مهمترین چیزهایی که توی ظاهر مهمه، اینه که شما نسبت به چیزی که تنتونه احساس راحتی و رضایت داشته باشین. پس رنگ های مورد علاقتون رو انتخاب کنین.

لباس رنگی

لباس رنگی

لباس رنگی برای هر سنی مناسبه

لباس رنگی برای هر سنی مناسبه

رنگ های مکمل هم رو بشناسین

برای این که بتونین بهترین ترکیب رنگی رو توی لباستون ایجاد کنین، باید رنگ هایی که در کنار هم زیبا میشن رو بشناسین و لباس هاتون رو بر اساس اون رنگ ها، با هم ست کنین. رنگ ها از سه رنگ اصلی تشکیل شده. این رنگ ها عبارتند از: آبی، زرد و قرمز، که بهشون رنگ های اصلی میگن. این رنگ ها هر کدوم به هم ترکیب میشن و رنگ های دیگه ای رو به وجود میارن. توضیحات کامل برای این که بتونین دقیقا رنگ ها رو بشناسین و ازشون درست استفاده کنین، توی مطلب رنگ هایی که در ترکیب لباس به ما کمک می کند هست و با مطالعه ی اون میتونین ست رنگی لباس هاتون رو به راحتی انجام بدین. برای نمونه، رنگ های مکمل در کنار هم، ظاهر زیبایی روایجاد میکنن و خیی چشم نواز هستن. مثلا رنگ قرمز در کنار رنگ سبز، یا آبی در کنار نارنجی میتونن بسیار جذاب باشن.

رنگ مکمل بنفش و زرد

رنگ مکمل بنفش و زرد

کت قرمز وشلوار جین

کت قرمز وشلوار جین

اکسسوری های رنگی بخرین

اگه شما راحت نمیتونین لباس های رنگی رو بپوشین و توی لباس احساس راحتی نمیکنین، میتونین از اکسسوری های رنگی استفاده کنین. استفاده از اکسسوری های رنگی از پوشیدن لباس های رنگی راحت تره  و تنوع بیشتری هم داره.

شما میتونین با انتخاب گردنبند های بزرگ رنگی چه روی مانتو چه برای پیراهن های مهمونی، لباستون رو از حالت سادگی و تک رنگی در بیارین و اون رو خاص و منحصر به فرد نشون بدین.

گردنبند های رنگی

گردنبند های رنگی

گردنبند های رنگی رنگی

گردنبند های رنگی رنگی

اخیرا بند عینک های متفاوت و رنگی مد شده که میتونه توی ظاهر شما خیلی جلب توجه کنه. این هم یکی دیگه از اکسسوری های جدید هست که میتونین روی مقنعه یا شالتون بندازین که ظاهر شما رو رنگی تر کنه.

بند عینگ گل دار

بند عینگ گل دار

بند عینک رنگی

بند عینک رنگی

گوشواره های بزرگ رنگی میتونه به تنهایی برای کل ست لباس تک رنگ و تیره مناسب باشه.

گوشواره های رنگی

گوشواره های رنگی

گوشواره های بزرگ رنگی

گوشواره های بزرگ رنگی

گوشواره ی رنگی

گوشواره ی رنگی

کیف های رنگی و طراحی شده هم یکی دیگه از اکسسوری هاییه که برای تنوع در ظاهر مناسبه. شما میتونین این کیف ها رو با بقیه ی اکسسوری هایی که توی لباستون استفاده میکنین، ست کنین.

کیف طرح دار

کیف طرح دار

کیف های طرح دار رنگی

کیف های طرح دار رنگی

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare