پیراهن کوتاه و زیبای تابستانه

در مورد پیراهن های کوتاه و فانتزی قبلا مطالبی رو قرار دادیم. الحمدلله مورد توجه خیلی از عزیزان هم قرار گرفت. از اونجا که خیلی از مخاطبان عزیز ما دختر خانوم های جوان هستند، با رسیدن فصل تابستون و همچنین...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
پیراهن کوتاه فانتزی

در مورد پیراهن های کوتاه و فانتزی قبلا مطالبی رو قرار دادیم. الحمدلله مورد توجه خیلی از عزیزان هم قرار گرفت. از اونجا که خیلی از مخاطبان عزیز ما دختر خانوم های جوان هستند، با رسیدن فصل تابستون و همچنین زیاد شدن مجالس مختلف دور همی های دخترانه و خانومانه، این مدل های پیراهن کوتاه رو قرار میدم و امیدوارم که خوشتون بیاد. پیراهن هایی که در این مطلب قرار دادم هم میتونن به عنوان یک لباس زیبای خانگی باشند و هم به عنوان یک لباس دخترانه مجلسی و البته کوتاه.

مدل پیراهن کوتاه دخترانه

این پیراهن ها اگر با پارچه هایی شبیه به حریر و چند لایه تهیه بشن واقعا جلوه خاص و زیبایی دارن و با پوشیدنش میتونید بدرخشید. از طرفی هم مدل های بسیار راحتی هستن و به هیچ وجه در فعالیت هایی که دارید اذیتتون نمیکنه. برای رنگشون هم پیشنهاد میکنم چون تابستان هست از رنگ های شاد و زنده استفاده کنید.

پیراهن کوتاه زیبا و تابستانه

پیراهن کوتاه زیبا و تابستانه

پیراهن کوتاه دخترانه

پیراهن کوتاه دخترانه

انتخاب پیراهن برای لاغر ها

خاتون عزیز در مطلب حقه هایی برای تیپ زیبا و مناسب در مورد اینکه با توجه به هیکلی که داریم چه لباسی بهتره صحبت کردند.

اگر لاغر هستین و همیشه برای انتخاب لباسی که مناسب هیکلتون باشه کلی به دردسر میفتین، بهتون توصیه میکنم تا جایی که ممکنه از لباس های فانتزی و پر لایه و چین استفاده کنید تا بدنتون رو پر تر نشون بده و صد البته زیبایی خیلی بیشتری به اندام شما خواهد داد.

پیراهن کوتاه فانتزی و زیبا

پیراهن کوتاه فانتزی و زیبا

پیراهن کوتاه تابستانه

پیراهن کوتاه تابستانه

پیراهن کوتاه فانتزی

پیراهن کوتاه فانتزی

انتخاب پیراهن برای تپل ها

اگر کمی پر هستین بهتره از لباس هایی که چند لایه هستن مثل عکس بالا نپوشید چراکه پر تر نشونتون میده و ممکنه براتون خوشآیند نباشه و اعتماد به نفستون رو بگیره. بهتره برای انتخاب لباس به مدل های ساده و راسته و بدون پف و چین بیشتر توجه کنید. همچنین برای انتخاب رنگ لباس هم بهتره که از رنگ های تیره و همچنین رنگ های ساده و بدون طرح انتخاب کنید. تمام این فاکتور ها در بهتر نشان دادن اندام شما مناسبه. همچنین اگر از پارچه های راه راه عمودی استفاده کنید شما رو کشیده تر و لاغر تر نشون میده. از طرفی هم میتونید لباس های آزاد تر رو انتخاب کنید که خیلی تنگ نباشه و باز هیکلتون رو نازیبا نمایش نده. مدل هایی مثل عکس زیر برای شما مناسبتره.

پیراهن زیبا و کوتاه

پیراهن زیبا و کوتاه