پاییز امسال چطور لباس بپوشیم؟

تابستون داره تموم می شه و همیشه قبل از هر فصلی، برندهای مختلف با برگزاری هفته های مد، مدهای اون فصل رو معرفی می کنن. در اینجا سعی کردم تعدادی از اون ها رو بهتون نشون بدم. بعد از دیدن...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
ترندهای پاییزی

قبل از هر فصلی، برندهای مختلف با برگزاری هفته های مد، مدهای اون فصل رو معرفی می کنن. در اینجا سعی کردم تعدادی از اون ها رو بهتون نشون بدم. بعد از دیدن اون ها بهتره یه دستی به کمد لباسی تون بکشید و خودتون رو برای پاییز آماده کنید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ترندهای پاییزی

ترندهای پاییزی

1. کت های اورسایز

یکی از ترندهایی که دوباره وارد دنیای مد شده کت های اورسایز با سرشانه های پهنه، اگه یادتون باشه دهه ی 70 این مدل کت و مانتو با سرشانه های پهن و اپل دار بسیار مد بود. طراحانی مانند ویکتوریا بکهام، استلا مک کارتی و الییر از این سبک برای کت های خودشون استفاده کردند. نکته ای که وجود داره اینه که این ترند برای افراد با سرشانه های کوچک بسیار مناسبه، اگر شما دارای سرشانه های پهن هستید بهتره از این ترند دوری کنید.

کت های اورسایز

کت های اورسایز

2. بوت های براق

یکی دیگه از ترندهای متفاوت این فصل بوت های براقه. از برند سنت لوران گرفته تا برند چنل که در فشن شو فضایی خودش از بوت های براق اکلیلیش رو نمایی کرد، از این ترند استفاده کردند. البته به نظر می رسه این ترند بوت ها بیشتر مناسب مهمانی ها و مجالس هستن.

بوت های براق

بوت های براق

3. قرمز رنگ اصلی پاییز امسال

فصل پاییز یادآور رنگ های گرمه، هر طرف رو که نگاه کنید رنگ هایی با تن قرمز رو می تونید بینید از نارنجی گرفته تا قهوه ایی سوخته. بعد از هفته مد نیویورک حدس زدن رنگ اصلی پاییز 2017 بسیار آسون شده، با دیدن لباس های برند ورساچه، کت های جورجو آرمانی و بوت های ساق بلند فندی میشه مطمئن شد که قرمز گرم رنگ اصلی پاییز امسال رو تشکیل می ده. می تونید از این رنگ به روش های مختلف در استایلتون به کار ببرید.

قرمز رنگ اصلی پاییز

قرمز رنگ اصلی پاییز

3. کمربندهای پهن

کمربندهای پهن بار دیگه جزو ترندهای مد قرار گرفت. برند ایزابل مارانت و میو میو از این ترند رو در لباس های خودشون بکار ببردند. کمربندهای پهن چهره ای کلاسیک و جدی به شما می بخشه و برای افراد با اندام سیبی هم ( افرادی که کمر ضخیم دارند) مناسبه، باعث میشه کمر اون ها رو باریک تر نشون میده.

کمربندهای پهن

کمربندهای پهن

4. پالتو های پوست و خزدار

پالتو های پوست و خزدار، پالتوهایی کلاسیک و الهام گرفته از دهه های 70 و 80 میلادی، این نوع پالتوها ساده اما بسیار رسمی هستند. بهتره بیشتر با لباس های رسمی ست بشه و در مراسم رسمی از اون ها استفاده بشه.

پالتو خز

پالتو خز

5. دامن های میدی

اگه به لباس های طراحان بزرگی مانند کریستین دیور، لئو و ویکتوریا بکهام نگاهی بندازید متوجه می شید که مدل دامن به کار رفته در اون ها بشتر به سبک دامن های میدی ست. دامن میدی، دامنیه که بلندی قد اون تا زیر زانو و بالای مچ پاست، عمر این دامن ها به صد سال میرسه و از دهه بیست میلادی وارد دنیای مد شده است. افراد ریز اندام بهتره همراه با این نوع دامن ها از کفش های لژدار استفاده نکنن، چون باعث میشه توجه به پاها بیشتر بشه و اون ها رو کوتاه قد جلوه بده.

دامن های میدی

دامن های میدی

6. بارونی های نایلونی

کت های نایلونی دیده شده در طراحی های مایکل کورس، استلا مک کارتنی و سلین رو میشه گفت یکی از لباس های رویایی پاییزی بخصوص برای مسافرت هست. این مدل کت و یا بارونی ها فوق العاده شیک و راحتن. می تونید اون ها رو بدون ترس از چروک شدن داخل چمدون بذارید.

بارونی های نایلونی

بارونی های نایلونی

7. پارچه های گلدار

طراحان مد انگار قصد ندارند از پارچه های گلدار دست بکشند. علاوه بر بهار و تابستان، از این ترند دل پذیر برای طرح های پاییزی خودشون هم استفاده کردند. در فصل آینده هم منتظر لباس هایی با پارچه های گلدار باشید.

پارچه های گلدار

پارچه های گلدار