پاک کردن لکه قهوه از روی لباس

وقتی که چیزی روی لباسهامون بریزه، در اولین لحظه از اینکه ممکنه لکه ای روی لباس ایجاد بشه که نتونیم اون رو پاک کنیم، نگران میشیم. ولی اگه بلد باشیم با هر لکه چجوری رفتار کنیم و بهترین روش برای...

نسترن کوهی
نسترن کوهی آپدیت:
پاک کردن لکه قهوه از روی لباس

وقتی که چیزی روی لباسهامون بریزه، در اولین لحظه از اینکه ممکنه لکه ای روی لباس ایجاد بشه که نتونیم اون رو پاک کنیم، نگران میشیم. ولی اگه بلد باشیم با هر لکه چجوری رفتار کنیم و بهترین روش برای پاک کردن لکه های مختلف رو بلد باشیم، دیگه نگرانی نخواهیم داشت. اینکه بر اثر اتفاق روی لباسمون لکه های مختلفی ایجاد بشه کاملا طبیعیه مهم اینه که ما یاد بگیریم لکه ها رو چجوری از روی لباس هامون پاک کنیم. در ادامه ی مطلب بهتون میگم که چجوری میشه خیلی راحت لکه قهوه رو از روی لباس پاک کرد.

وسایل مورد نیاز برای پاک کردن لکه قهوه

  • مایع ظرفشویی
  • سرکه سفید
  • آب
  • دستمال

مراحل پاک کردن لکه قهوه از روی لباس

اول باید قهوه ی ریخته شده روی لباس رو به کمک یک دستمال حوله ای تمیز به آرامی و با حالت ضربه زدن خشک کنید. اگه قهوه قبلا روی لباس شما ریخته و لکه ی اون الان خشک شدست می تونید از این مرحله رد بشید.

خشک کردن لکه

خشک کردن لکه

برای تهیه محلول پاک کننده لکه ی قهوه کافیه که آب، سرکه و مایع ظرفشویی رو به نسبت مساوی با هم ترکیب کنید. با توجه به میزان بزرگی لکه مواد رو به نسبت مساوی داخل یک کاسه ریخته و هم بزنید.

درست کردن محلول پاک کننده

درست کردن محلول پاک کننده

یک دستمال تمیز رو به محلول پاک کننده آغشته کنید و به کمک اون لکه های روی لباس رو پاک کنید. در این مرحله وقتی که دستمال رو روی لکه های لباس میکشید، تقریبا بیشتر اونها از بین میرن.

تمیز کردن لکه با محلول پاک کننده

تمیز کردن لکه با محلول پاک کننده

بعد از اینکه لکه رو به کمک محلول پاک کننده تمیز کردید، ممکنه هنوز لکه های کوچکی باقی مونده باشه. لباس رو داخل لباسشویی انداخته و یا به هر روشی که قبلا اون رو میشستید، مطابق با جنس پارچه ای که داره، بشورید.

شستن لباس

شستن لباس

بعد از شسته شدن و خشک شدن لباستون میبینید که هیچ اثری از لکه باقی نمونده و لباس مثل روز اولش شده.

لباس تمیز شده

لباس تمیز شده

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare