میشه از روی ویژگی های شخصیتی افراد، همسران وفادار رو تشخیص داد در صورتی که بسیاری از افراد اطلاعات دقیقی راجع به این موضوع ندارن. از روی شخصیت و رفتار افراد میشه در مورد تصمیم هایی که ممکنه در آینده بگیرن، صحبت کرد. این رفتارها اغلب از نوع شخصیتی هست که ما به عنوان یه انسان داریم. منصفانه است که فرض کنیم افرادی که ویژگی‌های شخصیتی خاصی دارن به احتمال زیاد وفاداری و تعهد خودشون رو در یه رابطه بلند مدت حفظ میکنن. بنابراین وقتی شما درون یه رابطه هستین و از رفتار و خصوصیات شریک زندگی خودتون خبر دارین، باید که به دنبال این ویژگی‌های شخصیتی بگردین تا بتونین که آرامش ذهنی خودتون رو به دست بیارن. در این مطلب خصوصیات رفتاری افراد وفادار رو برای شما ذکر می کنیم.

چطور بفهمم همسرم وفاداره؟‌

شما نباید به همسرتون که در حال زندگی با اون هستین، شک داشته باشین. شما و هر فرد دیگه ای حتما دوست دارین که به فردی که عاشقش هستین، اعتماد کنین و مهمتر این که اون به شما وفادار بمونه. شما هرگز نمیتونین که به طور دقیق رفتار یه نفر رو پیش بینی کنین اما میتونین با توجه به این ویژگی‌های خاص، تصمیم بهتر و درست تری در مورد همسرتون بگیرین. ما تعدادی از این ویژگی‌های شخصیتی که باید در شریک زندگی خودتون به دنبال اونها باشین، رو در ادامه این مطلب نوشتیم. میتونین با استفاده از ویژگی‌های زیر، تصویر واضح تری از همسرتون به دست بیارین.

خوش بینی از نشانه های همسران وفادار

افرادی که به صورت ذاتی خوشبین هستن، اونهایی هستن که در بیشتر اوقات وفادار میمونن. انرژی مثبت همراه با خودش مهربانی و لطف زیادی به ارمغان میاره و افراد با ویژگی‌ های خوش بینانه تمایل دارن که این انرژی ها رو حفظ کنن و همچنین اونها رو گسترش بدن. این افراد معمولا از شرایط و حالات منفی خوششون نمیاد و میدونن که تقلب میتونه منجر به خلق چنین تجربیات منفی بشه، بنابراین آن‌ ها سعی میکنن که از تقلب کردن در هر شرایطی دوری کنن.

معمولا مردان خوش بین بیشتر از همه وفادارن

معمولا مردان خوش بین بیشتر از همه وفادارن

متعهد بودن از شروط اصلی وفاداری در رابطه

افرادی که معمولا در برابر تعهد خودشون به هر کسی یا هر چیزی، احساس مسئولیت دارن و در واقع تعهد خودشون رو حفظ میکنن، کسانی هستن که میتونن به یه رابطه، وفادار بمونن. فردی که به هر کاری که میکنه متعهد بمونه، فردیه که میتونه تعهد خودش رو در رابطه با شما هم حفظ کنه.

تعهد در زندگی مشترک لازمه وفاداری است

تعهد در زندگی مشترک لازمه وفاداری است

داشتن رفتاری همدلانه و عاطفی

اگه شریک زندگی شما رفتاری همدلانه و عاطفی با شما داشته باشه، احتمال اینکه به عمد کاری انجام بده که به شما یا احساسات شما آسیب برسه، کمتر خواهد بود. او این موضوع رو میفهمه که خیانت میتونه چه مشکلات و ناراحتی هایی در زندگی شما ایجاد کنه، به همین خاطر هیچ وقت دوست نداره که شما چنین تجربه ای در زندگی داشته باشین. افراد عاطفی زندگی خودشون رو جدی و بسیار حساس میگیرن و سعی میکنن که طرف مقابلشون رو خیلی خوب بفهمن.

همسرانی که رابطه عاطفی با هم دارن، بیشتر به هم وفادارن

همسرانی که رابطه عاطفی با هم دارن، بیشتر به هم وفادارن

احساس اطمینان و اعتماد به نفس

افرادی که واقعا در مورد خودشون مطمئن هستن و نسبت به خودشون همراه با شک و تردید رفتار نمیکنن، در واقع برای خودشون ارزش بالایی قائل هستن و هیچ وقت دنبال این نیستن که اعتبار خودشون رو از طرف مردم به دست بیارن. این افراد به اندازه کافی به خودشون علاقه دارن تا احساس اطمینان و اعتماد به نفس داشته باشن و در مورد زندگیشون شک و تردید نداشته باشن. این افراد تمایل دارن که ذهن و روح و روانی مرتب و منظم داشته باشن. چنین افرادی کسانی هستن که به یه رابطه وفادار خواهند بود.

افراد دارای اعتماد به نفس، وفاداری بیشتری میتونن داشته باشن

افراد دارای اعتماد به نفس، وفاداری بیشتری میتونن داشته باشن

نداشتن کینه و بغض نسبت به دیگر افراد

افرادی که معمولا سعی نمیکنن کار بد شما یا دیگر افراد رو تلافی کنن تا آروم بشن، کسانی هستن که میتونن به یه رابطه وفادار باقی بمونن. گاهی اوقات، افرادی که درون یه رابطه هستن، برای بیرون ریختن تمام احساسات بد و عقده های درونی که دارن، ممکنه که به طرف مقابلشون ضربه بزنن.  اگه شما همسری داشته باشین که کینه نداشته باشه و یا برای مدت طولانی این احساسات بد رو نگه نداره، لازم نیست که نگران خیانت کردن اون فرد در زندگیتون باشین.

مردانی که کمتر کینه به دل میگیرن بیشتر وفادار میمونن

مردانی که کمتر کینه به دل میگیرن بیشتر وفادار میمونن

همسران وفادار بسیار قابل اعتماد هستند

اگه شریک شما همیشه و در موارد مختلف ثابت کنه که میتونه قابل اعتماد باشه و بقیه افراد میتونن بهش تکیه کنن، احتمالا در رابطه با شما هم وفادار خواهد موند. کسی باید شریک زندگی شما باشه که بتونین همیشه به اون تکیه کنین و هر وقت و هر جا که بهش نیاز داشته باشین در کنار شما باشه. افرادی که قابل اتکا هستن همیشه سعی خواهند کرد که وفاداری خودشون رو حفظ کنن و هرگز قصد به هم ریختن رابطه خودشون رو نخواهند داشت.

شما باید این ویژگی ها رو در شریک زندگی خودتون ببینین تا بفهمین که آیا اونها در زندگی به شما وفادار خواهند موند یا خیر. اگه مطمئن نیستین، هیچ وقت در مورد چیزی که نمیتونین تشخیص بدین، تصمیم گیری نکنین. زمان خودتون رو صرف رابطه تون کنین و شتاب زده عمل نکنین.