ورزش کردن بهترین راه برای سوزاندن کالری، از بین بردن چربی ها و لاغر شدن است. پس باید بی بهانه به سراغش بریم. شاید کار راحتی نباشه اما قطعا ارزشش رو داره. اضافه وزن بیشتر از اینکه یک چالش فیزیکی باشد یک چالش ذهنی است بنابراین لازمه تا هر روز صبح با این جمله که “من میتوانم این کار را انجام دهم” از خواب بیداربشیم و با عرق کردن از انجام تمرینات ورزشی که در ادامه معرفی میکنم چربی های اضافی را بسوزانیم و لاغر شویم.

تمرینات اینتروال بهترین و سریع ترین راه سوزاندن چربی ها

به علت رعایت شدت و ضعف در نوع انجام تمرینات، اینتروال را بعنوان سریع ترین راه برای سوزاندن چربی ها و لاغر شدن در نظر میگیرند. در این نوع از تمرینات ورزشی شما مدت زمان مشخصی را با نهایت قدرت و توان خود تمرین میکنید و سپس زمانی را با شدت متوسط یا ضعیف کار میکنید. با این کار پتانسیل سوختن چربی ها در بدن بیشتر میشود. این یک استراتژی هوشمند برای از بین بردن سریع چربی ها و لاغر شدن است.

تمرینات سریع اینتروال و چربی سوزی سریع

تمرینات سریع اینتروال و چربی سوزی سریع

 پرورش اندام و فیتنس

ورزش فیتنس و پرورش اندام تأثیر فوق العاده ای در سوزاندن چربی ها و لاغر شدن دارد. این ورزش کمک میکنه تا روی اندام های مشخصی که چاقی بیشتری حس میکنید بهتر کار کنید و چربی را در آن نقاط با پرورش عضلات از بین ببرید. اندام هایی مثل ران و بازوها، شکم و پهلو از قسمت هایی هستن که براحتی با تمرینات مخصوص فیتنس به حالت متعادل و مناسب در می آیند.

فیتنس و سوزاندن چربی ها

فیتنس و سوزاندن چربی ها

حرکات کششی یوگا مخصوص برای از بین بردن چربی

یوگا و حرکات کششی آن عضلات و اندام های بسیاری را درگیر میکنند و با فشاری که به بافت چربی وارد میکنن میزان سوخت و ساز بدن را بالا میبرن. تنفس عمیق و با تمرکز کمک بیشتری به چربی سوزی و افزایش متابولیسم بدن میشه و در نتیجه کاهش وزن و چربی سوزی را به دنبال خواهد داشت.

یوگا و تناسب اندام

یوگا و تناسب اندام

پیاده روی ساده ترین راه برای کاهش وزن

انجام 30 دقیقه پیاده روی روزانه حدود 150 کالری می سوزاند. پیاده روی ساده ترین تمرین ورزشی برای کاهش وزن، سوزاندن چربی ها و لاغر شدن است. این ورزش نه تنها برای سوزاندن چربی ها بسیار مفیده بلکه باعث بهبود خلق و خو و شادابی و نشاط بیشتر هم میشه.

پیاده روی و کاهش وزن

پیاده روی و کاهش وزن

برقصید تا چربی بسوزانید و لاغر شوید

رقصیدن یکی از بهترین ورزش ها برای لاغر شدن و از بین بردن چربی است. شما فقط به چند آهنگ شاد و مهیج و انجام حرکات متنوع نیاز دارین تا عرق کنین و کالری بسوزانید.

سوزاندن چربی و لاغری با رقصیدن

سوزاندن چربی و لاغری با رقصیدن

ورزش شنا و تناسب اندام

تمرینات شنا باعث میشه تا چربی کمتری ذخیره کنین و اندامی صاف، قوی و سالم داشته باشید. یک ساعت شنا کردن باعث سوزاندن 500 الی 700 کالری می شود. شنا باعث درگیر شدن عضلات اصلی شکم، پشت بازو، پاها و باسن خواهد شد.

شنا و کاهش وزن

شنا و کاهش وزن

برای آب کردن چربی ها از حرکت اسکات و کرانچ استفاده کنید

برای حرکت کرانچ به پشت دراز بکشین و زانوهارو خم کنید با قرار دادن دست ها کنار گوش بالاتنه را به سمت زانوها بکشید مدتی مکث کنید و به حالت اول برگردید. این حرکت را به آرامی تکرار کنین تا چربی های شکم را از بین ببرید و لاغر شوید.

حرکت کرانچ

حرکت کرانچ

اسکات زدن

اسکات زدن

5/5 - (1 امتیاز)