بعد از یه مدتی که با همسرتون زیر یه سقف زندگی میکنین متوجه میشین که همسرتون رفتارهاش کمی تغییر کرده و عوض شده. خیانت به همدیگه توی زندگی مشترک مانند یه کابوسه که میتونه سخت ترین واقعیت توی زندگی باشه. همسری که تا امروز صادق و وفادار بوده و حالا دیگه مثل قبل نیست. خیانت باعث میشه که طرفین اعتمادشون نسبت به هم از دست بدن. خوندن مطلب زیر میتونه کمی بهتون کمک کنه تا بدونین زمانیکه خیانتی از همسرتون دیدین بهتره چه کارایی رو انجام بدین تا زندگیتون به حالت اول برگرده و بتونین با هم زندگی آروم و شادی داشته باشین.

علت خیانت همسرتون رو کشف کنین

وقتی تو زندگی مشترک خیانت میبینین فکرتون به همه جا میره. ممکنه یکی از زوجین مشکلات و نقص هایی داشته باشه که باعث بروز خیانت شده. مدام پیش خودشون فکر میکنن که اگه من یکم زیباتر بودم، جوونتر بودم، خوش هیکلتر بودم و فکرای دیگه هرگز از همسرم خیانتی نمیدیدم. اما بعضی وقتها هم خیانت به دلیل وجود نقص ها و ایرادهای طرف مقابل نیست بلکه ریشه در بوالهوسی طرف داره. که در اینصورت هیچ راه حلی وجود نداره. سعی کنین کمی به عقب برگردین و به تمام روابط و رفتارهاتون فکر کنین تا متوجه بشین که کجای کارتون ایراده داره.

علت خیانتو کشف کنین

علت خیانتو کشف کنین

حواستون به مشاوره های اشتباه باشه

هیچ وقت خبر خیانت همسرتونو همه جا پخش نکنین چون باعث میشه که هر کسی یه نظری بده و شمارو تو دو راهی قرار بده. این نوع رفتار میتونه خسارت زیادی رو نه تنها به شما، بلکه به فرزندانتون و دیگر اعضای خانوادتون وارد کنه. اگه مشکلتونو به دوست یا خانوادتون بگین چون اونا طرف شما هستن و فقط حرفهای شمارو میشنون باعث میشه که یک طرفه قضاوت کنن. بهتره که پیش یه مشاور خوب برین و مشکلتونو برای اون مطرح کنین تا بتونه راهکارهای مناسبی بهتون بده و کمکتون کنه تا از این منجلاب نجات پیدا کنین.

حواستون به مشاوره های اشتباه باشه

حواستون به مشاوره های اشتباه باشه

شاید یه شانس دیگه بد نباشه

یکی از قابل اعتماد ترین کسانی که تو زندگی افراد وجود داره، همسرتونه. کسی که با هاش ازدواج کردین و بهم قول دادین که نسبت به هم صادق باشین. اما گاهی اوقات یکی از طرفین زیر قولشن میزنه، اما برای نگهداشتن زندگیتون باید یه فرصت دیگه بهش بدین و مجددا بهش اعتماد کنین. همکاریتون با اون در واقع میتونه بهتون کمک کنه تا احساسات عاطفی بیشتری نسبت به همیشه داشته باشین و این کار بسیار خوبیه.

شاید یه شانس دیگه بد نباشه

شاید یه شانس دیگه بد نباشه

حرص خوردن راه چاره نیست

با بوجود اومدن این مشکل تو زندگیتون ممکنه دچار حالت تهوع و استفراغ و مشکلاتی از قبیل بی خوابی یا پرخوابی، لرزش دست و کم اشتهایی براتون پیش بیاد. بهتره که تو این جور مواقع کمی خودتونو ببیینین. شاید کار راحتی نباشه اما سعی کنین تنها نمونین و تمام وقتتونو با دوستانی بگذرونین که شمارو از این حال و هوا دور میکنه. یا با همدیگه فیلم های کمدی نگاه کنین و بخندین. یا به فعالیتی بپردازین مقداری تو روحیتون تاثیر بذاره تا برای رو به راه کردن زندگی تون انرژی داشته باشید.

حرص خوردن راه چاره نیست

حرص خوردن راه چاره نیست

 طلاق آخرین و بدترین گزینه است

وقتی که یه اشتباهی از همسرتون میبینین سریع به این فکر نکنین که برای همیشه از همدیگه جدا بشین، مگه اینکه چند بار بهش فرصت داده باشین و باز هم اشتباهش رو تکرار کرده باشه، چون تو عصبانیت نمیتونین تصمیم درست رو بگیرین. در غیر این صورت، بهتون پیشنهاد میکنیم که چند ماه بهش فرصت بدین و شما هم درست فکراتونو بکنین. در آخر هم اگه تصمیم به جدایی گرفتین باید همه جوانب رو در نظر بگیرین. از جمله تأمین خرج و مخارج ماهانه، مسکن و اگه فرزندی دارین آیا تحمل دوری ازش رو دارین یا نه که البته این باید آخرین زاهتون باشه که امیدوارم هیچ وقت بهش احتیاج پیدا نکنین.

طلاق آخرین و البته بدترین گزینه

طلاق آخرین و البته بدترین گزینه

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

  • Bahariii:

    اگه مطمعن بودیم و اون همش انکار کرد چیکارکنیم اخه

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر