هدبند پارچه ای ابر و بادی دست ساز

اگر به یاد داشته باشید طی یک مطلب برای تان رنگ کردن پارچه ساده به رنگهای ابر و بادی را آموزش داده بودم. این تکنیک مفید و خلاقه، راهکار خوبی برای یک شغل هم می تواند باشد. حالا امروز با...

Avatar
خاتون آپدیت:

اگر به یاد داشته باشید طی یک مطلب برای تان رنگ کردن پارچه ساده به رنگهای ابر و بادی را آموزش داده بودم. این تکنیک مفید و خلاقه، راهکار خوبی برای یک شغل هم می تواند باشد. حالا امروز با کمک پارچه هایی که با این تکنیک ساخته ایم، می خواهم طرز ساختن هدبندهایی زیبا را برای تان آموزش بدهم. این هد بندها هم تزئین مناسبی برای مدل موهایی که درست می کنید هستند، هم می توانند هدیه ای مناسب برای یک دوست خوب باشند.

پارچه های ابرو بادی

پارچه های ابرو بادی

طی آموزش مطلب رنگ کردن پارچه های ابر و بادی قول داده بودم درست کردن چیزهایی با آنها را هم برای تان آموزش بدهم. امروز با همان پارچه های ابرو بادی به سه روش هد بندهایی زیبا می سازیم و با آنها می توانید موهای تان را جمع کنید و یا حتی برای خودتان تیپ فانتزی و جدیدی بسازید.

هدبندهای دست ساز با پارچه ی ابروبادی

هدبندهای دست ساز با پارچه ی ابروبادی

هدبند پارچه ای طرح بافته

اگر بافتن موها را بلدید، درست کردن این هدبند برای تان مثل آب خوردن است. پارچه ها را به نه باند با عرض 3 سانتی متر برش بزنید. طول این باندها باید بلند تر از دور سرتان باشد. حال از این نه باند، سه بافته جدا جدا ببافید. برای نگهداشتن سر و ته بافته ها از چسب لنت کمک بگیرید. حالا ابتدا و انتهای هر بافته را با چرخ یا دست بدوزید تا از هم باز نشود. هر سه بافته را کنار هم بگذارید و هر سه را به هم بدوزید. می توانید سر و ته آن را با یک کش پهن بهم وصل کرده بدوزید. هد بند بافته شما آماده است.

هد بند طرح بافته

هد بند طرح بافته

هدبند پارچه ای گره دار

آن قدر این طرح ساده و دوست داشتنی است که امکان ندارد فقط یکبار از آن بسازید. از این نوع برای موهای بچه ها هم می توانید استفاده کنید، عاشق شان می شوند. کافی است آن را کمی بزرگتر از اندازه ی دور سر برش بزنید و بسته به نوع پارچه آن را دور دوزی کنید و به همین سادگی آماده است. بعد درست کردن موهای تان برای مهمانی، می توانید آن را بایکی از این هد بندهای زیبا تزئین کنید.

هدبند طرح گره ای بنفش

هدبند طرح گره ای بنفش

هدبند طرح گره ای صورتی

هدبند طرح گره ای صورتی

طرح ضربدری پارچه ای

درست کردن این هدبند به واقع راحت ترین و در عین حال از دوست داشتنی ترین آنهاست. دو تکه نوار با عرض 5 سانتی متر و طول دور سرتان برش بزنید و لبه ی نوارها را از طول هریک را روی خودشان بدوزید. حالا دو نوار را به شکل بعلاوه روی هم قرار دهید و انتهای هر دو نوار را در جهت مخالف روی انتهای خودشان قرار دهید. خالا انتهای همه را در یک خط بهم بدوزید. اگر هم دوست داشتید بجای دوختن میتوانید یک دکمه و جا دکمه ای بگذارید.

هدبند طرح ضربدری

هدبند طرح ضربدری

زندگی تان پر از رنگ و لبخند

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف