با توجه به آلودگی هوا، مصرف نوشابه ها و غذاهای ناسالمی که استفاده میکنیم در معرض طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و سموم قرار داریم. برای بهبود سیستم ایمنی بدن و مبارزه با این تهدیدات بهتره از مواد غذایی و نوشیدنی های طبیعی بهره ببریم که یکی از بهترین نوشیدنی ها در زمینه ی سمزدایی از بدن مخلوط آب، لیمو و عسله. لیمو و عسل عملکرد کبد رو افزایش داده و کمک به سمزدایی از بدن میکنند. همچنین عسل دارای خواص ضد میکروبی و ضدعفونی کننده است. مصرف این نوشیدنی فواید زیادی برای شما به همراه داره که در این مطلب به اونها میپردازم.

مطالعه ی مطالب فواید نوشیدن آب در صبح ناشتا و مزایای شگفت انگیز نوشیدن آب گرم در صبح ناشتا در کنار این مطلب بهتون کمک میکنه تا انتخابی درست برای نوشیدنی صبحگاهیتون داشته باشین.

پوستی جوان و شاداب با آب لیمو و عسل

اگه به دنبال داشتن پوستی بی عیب و نقص بدون استفاده از هرگونه مواد آرایشی هستین، نوشیدنی آب، لیمو و عسل یکی از بهترین مواد طبیعی برای این کاره. ویتامین C موجود در لیمو باعث ساخت کلاژن شده که سبب جوان ماندن پوست میشود.

پوستی جوان و شاداب با مصرف روزانه ی مخلوط آّب، لیمو و عسل

پوستی جوان و شاداب با مصرف روزانه ی مخلوط آب، لیمو و عسل

کمک به هضم بهتر غذا

تحمل مشکلات گوارشی مانند نفخ، گاز، سوزش سردل و یبوست برای بسیاری از مردم سخته و کیفیت زندگی رو تغییر میده. یکی از ساده ترین راه ها برای کمک به بهبود این مشکلات گوارشی استفاده از آب، لیمو و عسل به صورت ناشتائه. لیمو سرشار از پکتین است و به حرکات روده کمک کرده و هضم و دفع رو تسهیل میکنه.

تضمین سلامت قلب

بیماری های قلبی یک تهدید بزرگ و به عنوان قاتلی پیشرو در سراسر دنیا شناخته میشه. لیمو و عسل هر دو باعث کاهش فشار خون میشن که یکی از عوامل حملات قلبی به حساب میاد. همچنین به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان و خواص ضد التهابی به محافظت از عضلات قلب کمک میکنه.

با مصرف روزانه ی آّب، لیمو و عسل سلامت قلبتان را تضمین کنید

با مصرف روزانه ی آّب، لیمو و عسل سلامت قلبتان را تضمین کنید

تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش ابتلا به بیماری های مضمن

کمبود خواب، استرس و مصرف فست فودها و چربی ها به راحتی موجب ضعف سیستم ایمنی میشه و یه سرماخوردگی یا آنفولانزا هم آدم رو از پا میندازه. انتخاب این نوشیدنی و مصرف روزانه ی اون بدلیل داشتن ویتامین Cو مواد معدنی باعث تقویت ایمنی بدن میشود. عسل به تنهایی دارای خواص ضد میکروبیه که موجب میشه بدنی سالم داشته باشین. مصرف لیمو به کاهش PH بدن کمک کرده و اون رو قلیایی میکنه و با همین عمل تا حد زیادی از بیماری هایی نظیر بیماری های قلبی، دیابت، مشکلات مفاصل و حتی برخی از انواع سرطان جلوگیری میشه.

کاهش وزن با استفاده از نوشیدنی آب، لیمو و عسل

اگه به دنبال راهی طبیعی برای کاهش وزن هستین این نوشیدنی رو بهتون پیشنهاد میکنم. آب و لیمو غنی از فیبر هستن که اشتهاتون رو کنترل میکنه و بهتون کمک میکنه که بدون احساس گرسنگی غذا مصرف کنید. عسل یک ماده ی عالی برای کاهش وزنه چون باعث کاهش میزان کلسترول میشه. بنابراین با مصرف عسل چربی های اضافی بدن صرف سوخت وساز و عملکرد بدن می شوند.

کنترل اشتها و کاهش وزن

کنترل اشتها و کاهش وزن