هر سالی خاطرات و ویژگی های خاصی داره که همیشه در یاد آدم میمونه. درسته که زمان زود میگذره ولی تاثیری که هر “لحظه” و هر “ثانیه” در زندگی ما داره عمیق و ماندگاره. نمیدونم که سال 94 برای شما دوستان گلم چطور گذشت… سخت و آسون یا تلخ و شیرین در کنار هم معنی پیدا میکنن و مهم اینه ما چقدر همه اتفاقات و همه لحظه های اون رو جدی گرفته باشیم و در موردشون فکر کرده باشیم.

آدمی همیشه در هر مسیری در زندگی حرکت کنه دچار امتحان و سختی میشه و خداوند با لطف و مهربانی شادی ها و شیرینی ها و آسونی ها رو برامون فراهم میکنه که خیلی اذیت نشیم.

هفت سین ساده ی من

هفت سین ساده ی من

 

پس خدایا شکرت… برای این عمری که نصیبمون کردی و باز شکرت برای سالی که گذشت و بیشتر شکرت برای سالی که در ابتدای راهش هستیم. دعا میکنم در سال جدید روز به روز به ایمان و معرفتمون اضافه بشه و از هر لحظه اش لذت ببریم و استفاده کنیم و قدر روز های باقیمونده از عمرمون رو بدونیم. روز ها و ماه ها و سال ها به سرعت میگذرن… عاقل اونیه که از همه لحظه هاش بهترین استفاده رو میکنه و با سختی و آسونی شاد زندگی میکنه. عاقل اونیه که تلاش میکنه روز به روز بهتر از قبل باشه و سال به سال پیشرفت میکنه. اینکه میگم پیشرفت منظورم اول پیشرفت نفس و درونیه و بعد هم پیشرفت مادی و ظاهری.

از خدا میخوام به همه مون کمک کنه سال جدیدمون بهتر و زیبا تر و مثبت تر از سال گذشته باشه و زندگیمون پر از معرفت و نشاط.

سال نو مبارک دوستان گلم. بهترین ها رو براتون آرزو میکنم و از خدا میخوام تن سالم و دل خوش و جیب پر پول نصیبتون کنه.

 

۲

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر