میز نهارخوری شیشه ای، انتخابی زیبا جذاب در دکوراسیون منزل

شاید به نظر خیلی از ما انتخاب لوازم شیشه ای برای مبلمان، انتخابی با ریسک بالا باشه. چون معمولا شیشه ها شکننده و آسیب پذیر هستن، اما انتخاب مبلمان شیشه ای در دکور داخلی جزئی از شیک ترین و مدرن...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
میزهای شیشه ای دکوری جذاب در خانه

شاید به نظر خیلی از ما انتخاب لوازم شیشه ای برای مبلمان، انتخابی با ریسک بالا باشه. چون معمولا شیشه ها شکننده و آسیب پذیر هستن، اما انتخاب مبلمان شیشه ای در دکور داخلی جزئی از شیک ترین و مدرن ترین هاست که در عین حال میتونین اون رو با هر سبکی از طراحی مثل روستایی، مدرن و مینیمال هماهنگ کنید. با قرار دادن یک میز نهارخوری شیشه ای در کنار بقیه مبلمان، میتونید چشم اندازی شیک و کلاسیک برای خونه طراحی کنید. در ادامه نمایی از چیدمان دکوراسیون با میزهای نهارخوری شیشه ای رو میبینیم.

میزهای نهارخوری شیشه ای متناسب سبک های مینیمال و ساده

اگه در طراحی فضای خونه طرفدار سبک های مینیمال و ساده هستین حتما از میزهای تمام شیشه ای استفاده کنین که پایه ها و سطحی شیشه ای دارند. در انتخاب نوع شیشه دقت کنید تا انواع ضخیم تری انتخاب کنید که عمر مفید میز رو بالا میبره. این یک انتخاب فوق العاده و مینیمال و زیبا برای دکور خونه است.

ست زیبای میز نهارخوری تمام شیشه ای با صندلی های خنثی

ست زیبای میز نهارخوری تمام شیشه ای با صندلی های خنثی

استفاده از میزهای تمام شیشه ای انتخاب فوق العاده جذابی هم هست. چون تمام وسایل و ظروف روی آن به شکلی شناور در فضا دیده میشن. برای صندلی ها هم میتونید از نوع اکرلیک استفاده کنید تا کاملا فضای نهارخوریتون رو محو کنید یا اینکه از صندلی های رنگی استفاده کنین تا با ایستادگی در کنار یک میز مات و محو، صحنه ی جذابی رو نمایش بده.

نمای معلق ظروف

نمای معلق ظروف

استفاده از شیشه و چوب و ایجاد دیزاینی روستایی

برای داشتن دکوری طبیعی و روستایی، میزهای شیشه ای با پایه ی چوبی رو انتخاب کنین. پایه های چوبی بخوبی از سطح میز مشخص هستند و زمینه ی زیبایی به دکور میدن. پایه های چوبی نسبت به پایه های شیشه ای مقاوم تر هم هستند و همچنین انتخاب متنوعی از رنگ ها برای چوب خواهید داشت. برای اینکه دیزاینی مردانه و مینیمال داشته باشید از یک سطح شیشه ای دودی و پایه های چوبی استفاده کنید.

هارمونی بین میز و صندلی ها و دکوری زیبا

هارمونی بین میز و صندلی ها و دکوری زیبا

دیزاینی شیک و زیبا با میز شیشه ای پایه چوب در کنار صندلی و نیمکت های جذاب

دیزاینی شیک و زیبا با میز شیشه ای پایه چوب در کنار صندلی و نیمکت های جذاب

میز شیشه ای با پایه ی چوب را در کنار صندلی های چوبی یا پایه ی چوب ست کنید تا با انتخاب این ست زیبا بهترین گزینه برای هارمونی با کفپوش های چوبی یا طرح چوب داشته باشید.

چشم اندازی منحصر به فرد از هارمونی چوب در فضا

چشم اندازی منحصر به فرد از هارمونی چوب در فضا

انتخابی شیک و مدرن با ترکیبی از شیشه و فلز

بین تمام انواع میزهای شیشه ای، آنهایی که پایه ی فلزی دارن مقاوم تر از بقیه هستن. اگه فکر میکنید که فلز بعد از گذشت زمان خسته کننده میشه باید بگم کاملا در اشتباهین. انتخاب میزی با پایه های فلزی صاف و براق نمایی از تندیسی زیبا و منحصر به فرد برای دکور فراهم میکنه که حتی نیازی به گذاشتن دکوری روی میز رو هم برطرف میکنه. با انتخاب میزی مناسب دکور زیبایی برای فضای نهارخوری ایجاد کنید.

ست زیبای میز نهارخوری و صندلی با پایه های فلزی

ست زیبای میز نهارخوری و صندلی با پایه های فلزی

دیزاینی زیبا و درام برای فضای نهارخوری

دیزاینی زیبا و درام برای فضای نهارخوری

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف