سلام بر همه دونفره ای های عزیز، اگر بیکار هستید، اگر به دنبال شغل بهتر و یا دنبال شغل دوم میگردید میخوام ارزان ترین و ساده ترین راه حل رو برای برای شما شرح بدم تا با دنیای مجازی رفاقت بیشتری پیدا کنید. در مجموع وبسایت هایی که در زیر به بررسی اونها میپردازیم هر روزه تعداد زیادی آگهی دعوت به همکاری همراه با اطلاعات تماس و یا لینک های ارتباط وجود دارد.

سایت های استخدام آنلاین و کاریابی

تعدادی از این وبسایت ها امکان ثبت اطلاعات شغلی و مهارتی شما در اصلاح رزومه شما را نیز دارند که امکان خوبی در اختیار کارفرمایان قرار میدهد تا بتوانند براساس توانایی و سوابق شما با شما در تماس بگیرند و پیشنهادهای خود را ارائه کنند.

استخدام و کاریابی

استخدامی

1. بانکی

بانکی وبسایت خوبی برای یافتن موقعیت های کاری در دو بخش است. بخش اول مربوط به استخدام های رسمی و موقعیت هایی است که خیلی ها دنبالشون میگردن در یکجا جمع شده است مثل استخدام بانک ها و موسسات، سازمانهای دولتی و خصوصی که طرفدار زیادی دارن. بخش دیگه هم مربوط به آگهی های شرکتهاست که موقعیت های شغلی خودشون رو روزانه معرفی میکنند.

برای ورود به سایت بانکی بر روی لینک روبرو کلیک کنید:  بانکی

2. ایران تلنت

ایران تلنت یه وبسایت ایرانیه ولی از زبان انگلیسی برای کاربراش استفاده میکنه که فلسفه اش اینه کسایی که زبان انگلیسی بلد هستن بیان رزومه خودشون رو وارد کنن و شرکت های خارجی هم بتونن از اطلاعات رزومه استفاده کنند. اگر تحصیلکرده هستین و توانایی هاتون در حد خوبیه حتما در این وبسایت رو از دست ندین. موقعیت های شغلی خوب، متناسب با توانایی شما با درآمد مناسب به صورت دوره ای برای شما ایمیل میشود.

برای ورود به سایت ایران تلنت بر روی لینک روبرو کلیک کنید:  ایران تلنت

3. سایت های آگهی دیگر

وبسایت های زیر از منابع بسیار مختلفی آگهی های استخدامی را از روی وبسایت ها، روزنامه ها و مجلات برای شما همیشه به روز جمع اوری میکنه و امکانات اولیه جستجو در اون برای یافتن آگهی های مورد نظر شما وجود داره.

این مجموعه کوچکی از وبسایت های ایرانی بود که من تجربه کار باهاشون رو داشتم. اگر کمتر از یک هفته بر روی این وبسایت ها هر روز گشت بزنید حتما میتونین یه کار مناسب با شرایطتون رو پیدا کنین، پشتکار و پیگیر بودن فراموشتون نشه.

برای استخدام شدن اولین قدم داشتن یه رزومه خوبه که اگر خدا بخواد توی برنامه ام دارم کامل براتون روش ایجاد یک رزومه خوب و روش های ویژه ارتقای شغلی رو براتون توضیح بدم.

موفق باشید و بدونین استخدام هم که شدین باید همون انسان آزاد قبلی باشین! به هر شرایطی تن ندین.

۶

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر