معجونی برای سوزاندن چربی شکم

چربی شکم یکی از سخت ترین قسمت های بدن برای از بین بردنه. برای رهایی از دست چربی شکم باید برنامه های غذایی یا تمرینات ورزشی مختلفی رو در برنامتون قرار بدین و بعضی اوقات بیشتر این برنامه ها براتون...

نرگس پارسایی
نرگس پارسایی آپدیت:
چربی شکم

چربی شکم یکی از سخت ترین قسمت های بدن برای از بین بردنه. برای رهایی از دست چربی شکم باید برنامه های غذایی یا تمرینات ورزشی مختلفی رو در برنامتون قرار بدین و بعضی اوقات بیشتر این برنامه ها براتون مفید نیستن. نگران نباشین، با این نوشیدنی جادویی با چربی شکم خداحافظی کنین.

مواد تشکیل دهنده معجون برای سوزاندن چربی شکم

  • نصف لیوان آب
  • یک قاشق غذاخوی آب آلوئه ورا تازه
  • یک خیار برش خرده
  • یک قاشق غذا خوری زنجبیل تازه رنده شده
  • یک لیمو برش خرده
  • جعفری
درست کردن معجون

درست کردن معجون

روش تهیه

تمام مواد رو در یه ظرف بریزین و مخلوطش کنین و اون رو برای یک شب نگه دارین، روز بعد این نوشیدنی آماده خوردنه. این معجون رو هر روز قبل از خوابیدن بخورین و در یه هفته نتایج اون رو میبینین.

فواید این نوشیدنی چربی سوز

تمام مواد موجود در این معجون سم زدا به چربی سوزی بدن کمک میکنن. خیار یکی از بهترین مواد طبیعی برای کم کردن چربی شکمه. خیار با فیبر پر شده و کالری خیلی کمی داره. یه خیار کامل حدود ۴۴ کالری داره. علاوه بر این، خیار آب زیادی داره و خیلی طراوت بخشه. مواد دیگه مثل جعفری هم کالری خیلی کمی داره. علاوه براین، اون آنتی اکسیدان هایی داره که به کم نگه داشتن آب در بدن کمک میکنن و از نفخ و  ناراحتی های شکم جلوگیری میکنن. زنجبیل رنده شده چربی های ناخواسته شکم رو آب میکنه، سوخت و ساز بدن رو افزایش میدن و مانع از یبوست میشن. آب لیمو سم هایی که در بدن جمع شدن رو تخلیه میکنه و باعث آب شدن سریع چربی ها میشه. آخرین ماده این معجون، آب آلوئه ورا برای کاهش وزن خیلی مفیده. آنتی اکسیدان هایی داره که باعث به تاخیر انداختن رشد رادیکال های آزاد در بدن میشه و فرآیند های التهابی در بدن رو کاهش میده.

معجون چربی سوز

معجون چربی سوز

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *