راهکارهایی برای مرتب کردن کیف دستی

یکی از چالشهای روزانه ی هر خانومی نامنظم و بهم ریخته بودن وسیال داخل کیف دستی اش است. چند بار به دنبال کلید منزل یا سوئیچ ماشینتان، دم در معطل و کلافه شده اید؟... این راهکارها را دنبال کنید تا...

Avatar
خاتون آپدیت:
کیف دستی

یکی از چالشهای روزانه ی هر خانومی نامنظم و بهم ریخته بودن وسایل داخل کیف دستی اش است. چند بار به دنبال کلید منزل یا سوئیچ ماشینتان، دم در معطل و کلافه شده اید؟… این راهکارها را دنبال کنید تا به راحتی کیف دستی تان نظم دلخواهتان را داشته باشد.

مرتب کردن کیف دستی

مرتب کردن کیف دستی

چه چیزهایی باید داخل کیف دستی ام باشد؟

کیف پول یا “کیف سکه” و کارتهای بانکی و شناسایی و یا کارت اتوبوس جزء بایدهای اولیه ی کیف شماست. اکثرا خانم ها کیف کوچکی برای لوازم آرایش به همراه دارند. جایی هم برای تلفن همراه، عینک آفتابی یا طبی هم لازم است. همراه داشتن دستمال کاغذی یا مرطوب و چسب زخم هم بسیار مفید و خوب است. داشتن یک بسته آدامس و مام زیر بغل سفری نیز برای شاداب بودنتان ایده ی خوبی است.

وسایل مورد نیاز

وسایل مورد نیاز

چه چیزهایی را نباید در کیف دستی گذاشت؟

چیزهایی مثل تافت، ادکلن یا برس مو برای کیف شما زیادی جا گیر و بزرگ هستند. پس بهتر است از نوع “سفری” آنها استفاده کنید. برای انتخاب وسایلی که باید یا نباید داخل کیف دستی تان باشد یک سوال کلیدی وجود دارد: «طی هفته ی گذشته چند بار لازمم شد؟» و این سوال به شما کمک خواهد کرد تا بسیاری از وسایل غیر لازم را از چرخه ی کیف تان حذف کنید.

 

چطور کیفم را منظم نگه دارم؟

با توجه به رشدی که در اندازه ی کیف های دستی وجود داشته، مرتب کردن آنها امری لازم و ضروری است. بهترین راه برای منظم کردن کیف های دستی تان، کیف های پارچه ای کوچک است که قبلا هم به لطف “اون نفر” روش دوخت آن آموزش داده شده است.

کیف های نگه دارنده

کیف های نگه دارنده

برای طبقه بندی وسایل داخل کیف تان و زیباتر شدن داخل کیف تان میتوانید از این کیف ها در ابعاد مورد نیازتان استفاده نمایید. در ضمن به کار بردن این کیف های کوچک، کار شما را برای عوض کردن کیف دستی تان نیز راحت تر خواهد کرد. کیف های با رنگ روشن چرک تاب نیستند، کیف های مشبک (تورتوری) و یا کیف های شفاف (نایلونی) گزینه ی دلخواه برای پیدا کردن راحت تر وسایل داخل کیف تان هستند.

انواع کیف

کیف مرتب شده

با استفاده از یک جعبه ی کاست (که برای اکثر ما نوستالوژی شده) برای جمع کردن هدفون فضای مناسبی است، که هم استفاده راحت تر می شود و هم عمر هدفون طولانی تر.

جعبه ی کاست

جعبه ی کاست

با انتخاب درست کیف دستی تان، و به کار بردن راهکارهای بالا امیدوارم بار کوچکی از مصائب روزانه تان برداشته شود. در ضمن دوستان، اگر راهکارهای شخصی و کاربردی دارید، ما را هم بی نصیب نگذارید و در میان بگذارید.

شاد و سلامت باشید

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *