مدل کفش مجلسی جدید

اگر فرد شیک پوشی باشین و پوششی که دارین براتون مهم باشه، حتما در انتخاب کفش هم حساسیت خاصی به خرج میدین و گاهی انتخابش براتون خیلی مشکل میشه. اینکه چه کفشی به لباس مورد نظرتون میاد و اینکه چه...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
مدل کفش مجلسی زیبا

اگر فرد شیک پوشی باشین و پوششی که دارین براتون مهم  باشه، حتما در انتخاب کفش هم حساسیت خاصی به خرج میدین و گاهی انتخابش براتون خیلی مشکل میشه. اینکه چه کفشی به لباس مورد نظرتون میاد و اینکه چه کفشی مناسب مجلسی هست که میخواید برید و یا اینکه آیا اون کفش مناسب شخصیت و جایگاه اجتماعی شما هست یا نه، همیشه موضوعات موثر در انتخاب کفش و از دغدغه های اصلی خرید کفشه.

مدل کفش مجلسی پاپیون دار

مدل کفش مجلسی پاپیون دار

کفش ها تنوع خیلی زیادی دارن و مطمئنا هرکسی متناسب با معیارهاش، میتونه کفش مورد نظرش رو پیدا کنه. در این مطلب یک سری از کفشهای مجلسی، مخصوصا پاشنه بلند رو قرار میدم. :mail:

مدل کفش

مدل کفش

 

مدل جدید کفش

مدل جدید کفش

 

کفش پاشنه بلند

به این مساله باید توجه داشته باشیم که کفش های پاشنه بلند اصلا برای سلامتی خوب نیستن و طولانی پوشیدن اونها پا و زانوها و کمر رو دچار مشکل میکنه. ولی انصافا زیبایی خاصی دارن و علاوه بر اینکه پوشش زیباتری نسبت به کفشهای اسپرت هستن، بلکه اندامها رو هم زیبا تر جلوه میدن و باعث زیبا راه رفتن هم میشن. با تمام این توصیفات توصیه میکنم تحت هیچ شرایطی کفش پاشنه بلند رو به عنوان کفش دائمی برای بیرون رفتن انتخاب نکنید و حداکثر پاشنه 3 سانتی استفاده کنین. شخصا استفاده از کفش پاشنه بلند رو برای چند ساعت و زمان کوتاه ترجیح میدم و ضررش به زیباییش می ارزه B-)

مدل کفش مجلسی زیبا

مدل کفش مجلسی زیبا

 

مدل کفش زیبا برای عروس

مدل کفش زیبا برای عروس

 

مدل کفش چرم مجلسی

مدل کفش چرم مجلسی

 

مدل جدید کفش عروس

مدل جدید کفش عروس

 

کفش جدید مجلسی

کفش جدید مجلسی

 

مدل کفش جدید

مدل کفش جدید