در دکوراسیون داخلی خیلی مهمه که به جزء جزء دکوراسیون دقت بشه. همونطور که همه شما هم واقف هستید پرده از مهمترین اجزای دکوراسیون هست که تاثیر مستقیم روی حس و حال خونه و زیبایی اون داره. اگه پرده ها برای دکوراسیون مناسب انتخاب بشن و هماهنگی مناسبی داشته باشن محیط رو خیلی جذاب تر و دلنشین تر میکنن. شخصا به پرده های خیلی ساده و حتی بدون والان علاقه دارم که عموما به مبلمان های ساده میان. در این مطلب به دلیل علاقه زیاد خیلی ها به پرده های والان دار و سبک های اشرافی٬ سعی کردم مدل پرده هایی با این سبک ها رو قرار بدم.

مدل پرده های زیبا برای پذیرایی سری اول
در مطلب نکات کاربردی در انتخاب پرده ی پذیرایی شما رو با مشخصه…
»

پرده شیک و زیبا برای پذیرایی

مدل پرده برای پذیرایی

پرده صورتی زیبا

مدل پرده جدید و والان

مدل والان و سبکی که در انواع پرده ها کار میشه باید به کلیت مبلمانتون هماهنگی داشته باشه. این که میگم هماهنگی منظورم این نیست که دقیقا همرنگ باشن. بلکه منظورم سبک کلی پرده هست که مثلا اگه مبلمان چوبی و یا طرح های سلطتنی دارید بهتره از پرده های مجلل تر و سبک های کلاسیک استقاده کنید و رنگ های براق و یا طلاکوب و نقره کوب با این سبک ها هماهنگ تره. اگه از مبلمان مدرن استفاده میکنید بهتره پرده هایی با والان های ساده تر و رنگ های مات استفاده کنید.

والان پرده برای پذیرایی

اگه راهنمایی های بیشتری در مورد انتخاب پرده پذیرایی لازم دارید میتونید به مطالب انتخاب پرده پذیریی سری اول و انتخاب پرده پذیرای سری دوم و نکات کاربردی در انتخاب پرده مراجعه کنید.

مدل پرده آشپزخانه مدرن و زیبا سری اول
انتخاب پارچه و طرح و رنگ مناسب برای اون مطابق با دکوراسیون خانه…
»

مدل پرده ی زیبا برای پذیرایی

والان پرده

مدل پرده برای پذیرایی

پرده زیبا و جدید

مدل پرده شیک برای پذیرایی

مدل پرده جدید

مدل پرده زیبای پذیرایی

مدل پرده مدرن

مدل جدید پرده

مدل پرده جدید و زیبا

مدل پرده

پرده جدید

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

 • m:

  با عرض سلام وتشکر برای مطالب خیلی خوب که زحمت میکشید. چند ماهه
  که ایمیل جدید برام نمیاد.دوباره مشترک شدم پیام آمد قبلا ایمیلتون ثبت شده.میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

  • معصومه رجایی
   اون نفر:

   سلام
   متاسفانه مدتی هست که بنا به دلایلی سیستم خبرنامه متوقف شده که انشالله امیدواریم به زودی مجددا شروع به کار کنه. از همراهیتون واقعا تشکر.

 • رسامو:

  به نظرم یک نویسنده ی حرفه ای نباید نظر شخصی شو بیان کنه. اگر اینجا یک وبلاگ شخصی بود قضیه فرق می کرد ولی این جا یک سایت است که توسط نویسندگان مختلف و افراد مختلف اداره میشه پس نباید از عباراتی مثل “نظر شخصی من …” و مشابه این استفاده بشه.