با توجه به این موضوع که این روزا عروسی زیاد برگذار میشه، مدل عروس رو بیشتر قرار میدیم تا مورد استفاده قرار بگیره. در این مطلب سعی کردیم مدلهایی بذاریم که کمی متفاوت از مدلهای قبلی باشه. همچنین از مدلهای متنوع استفاده کردیم که تمام سلایق رو پوشش بده.

لباس عروس طرح گل

لباس عروس طرح گل

 

لباس عروس طرح سرو

لباس عروس طرح سرو

مدل های جدید لباس عروس با دامن دنباله دار بدون پف

اگر به مدلهایی که تاحالا قرار دادیم دقت کرده باشین، متوجه این موضوع شدید که مدلهای لباس عروس جدید، عموما پف ندارن و دنباله دار هستن. در این مدلها سعی میشه روی دامن زیاد کار کنن و قسمت بالا تنه، دکلت ساده اس. البته در مدل عکسهایی که ما قرار میدیم، چون سعی میکنیم پوشیده تر ها رو انتخاب کنیم روی بالا تنه ها هم کار میشه که زیبایی خاص خودشون رو دارن. مخصوصا در عکس اول، به نظرم فوق العاده کار کرده و میتونه ایده مناسبی برای اونایی که نمیخوان بدنشون خیلی مشخص باشه هست. مدل پشت عکس پایین هم همینطور.

لباس عروس طرح مروارید

لباس عروس طرح مروارید

دکمه های رو کار که از گردن تا کمر کار میشه هم از مدلهاتی جدید هست که جدیدا در لباسهای مجلسی شب خیلی پر استفاده و صد البته زیبا هستن.

لباس عروس مدل پله عشق

لباس عروس مدل پله عشق

 

مدل لباس عروس طرح گلریز

مدل لباس عروس طرح گلریز

توری که روی دامن مدل لباس عروس پایین کار شده، تور دانتله که مد شده و در انواع طرحها و رنگهای متفاوت، این روزا زیاد باب شده که به نظرم زیبایی خاصی داره. البته بعضی از جنسهاش از پارچه های خیلی  گرون بازاره. در عکسهای بالا هم کار شده.

لباس عروس مدل عبد

لباس عروس مدل عبد

 

۶۶

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر