مدل های دستمال گردن برای خانم ها

بعضی لباس ها هستند با یقه های باز، یا حتی یقه ای که دوستش ندارید، اما بخاطر مدل لباس از خیر پوشیدن لباس نمی خواهید بگذرید. یا حتی گاهی برای شیک تر شدن ترکیب ساده ی پوشش تان می توانید...

Avatar
خاتون آپدیت:

بعضی لباس ها هستند با یقه های باز، یا حتی یقه ای که دوستش ندارید، اما بخاطر مدل لباس از خیر پوشیدن لباس نمی خواهید بگذرید. یا حتی گاهی برای شیک تر شدن ترکیب ساده ی پوشش تان می توانید از دستمال گردن استفاده کنید. با روش های مختلف بستن دستمال گردن، می توانید تیپی جدید و زیبا بسازید و با آوردن رنگ های مهیج با این دستمال گردن ها، تیپ تان را از سادگی در بیاورید.

مدل پاپیون آویز

مدل پاپیون آویز

مدل پاپیونی

مدل پاپیونی

مدل پاییزه

مدل پاییزه

مدل پروانه

مدل پروانه

به همین سادگی و با یک روسری خوشرنگ و زیبا که به شما می آید، می توانید به یکی از این روشها، دستمال گردن زیبایی برای خودتان ببندید. با گره های ساده و با حالت دادن پارچه ی روسری می توانید تک تک این مدل ها را برای خودتان ببندید.

مدل دو گره

مدل دو گره

مدل روبان

مدل روبان

مدل صدفی

مدل صدفی

مدل کراواتی

مدل کراواتی

دستمال گردن بسیار کاربردی و خوب است، گاهی برای لباس های یقه باز، یا حتی مانتوی یقه باز و در کنار مقنعه (برای خانم های شاغل) هم می تواند ایده ی خوبی باشد. با کمی حوصله و سلیقه، می توانید با یک دستمال گردن زیبا، تیپی جدید برای خودتان بسازید.

مدل گل زیبا

مدل گل زیبا

مدل کلاسیک

مدل کلاسیک

مدل گره

مدل گره

با انتخاب رنگی مناسب برای دستمال گردن و لباس تان، می توانید ترکیب را دگرگون کنید. در نظر بگیرید همراه با یک کت و شلوار شیک و مجلسی تان، یک دستمال گردن انتخاب کنید. هم می توانید همراه با تم رنگ لباس آن را انتخاب کنید. مثلا برای کت و شلوار سرمه ای، دستمال با طرح آبی انتخاب کنید. و یا رنگ  متضاد انتخاب کنید. مثلا برای کت و شلوار مشکی، دستمال با طرح یا تم قرمز انتخاب کنید.

مدل ملوانی

مدل ملوانی

مدل مینا

مدل مینا

کافیست کمی خلاقیت به خرج بدهید تا تیپ تان را دگرگون کنید و با اضافه کردن متعلقات (accessory) شیک پوش تر و مرتب تر باشید. این متعلقات از زیورآلات و شال های پارچه ای شروع می شود، سنجاق سینه با جنس های مختلف و غیره. اما دستمال گردن با تمام این متعلقات تفاوت دارد، برای جاهای جدی تر و فضاهای کاری هم مناسب است و از آن می توانید در جاهای مختلف و به طرح های متنوع کمک بگیرید.

مدل گل دست

مدل گل دست