مدل های جدید و زیبای کاپشن زنانه

کی باورش میشه زمستون هم به این سرعت در حال گذره.... امروز دهمین روز از دی هست و اونقدر داره زود میره که آدمی رو از گذر عمر میترسونه. و دغدغه ما خانوم ها که من چی بپوشم!! در اینکه...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:

کی باورش میشه زمستون هم به این سرعت در حال گذره…. امروز دهمین روز از دی هست و اونقدر داره زود میره که آدمی رو از گذر عمر میترسونه. و دغدغه ما خانوم ها که من چی بپوشم!! در اینکه لباس گرم میپوشیم که شکی نیشت. ولی نوع لباس گرم بستگی به میزان سردی هوا و البته روحیات خودمون داره. در جاهایی که یه مقداری کوهستانی تره و هوا توی زمستون سرد تر میشه، دیگه پالتو جواب نمیده و باید به فکر کاپشن بود. در این مطلب چند مدل زیبا از کاپشن زنانه میذارم که انشاالله مورد پسندتون باشه.

کاپشن زیبای زنانه

کاپشن زیبای زنانه

کاپشن زیبای رنانه

کاپشن زیبای رنانه

کاپشن زیبا و مناسب

اینکه یک کاپشن خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه و در خرید به چه نکاتی باید توجه کنیم بسیار مهمه. در درجه اول باید گرمای مناسبی داشته باشه. کاپشن ها معمولا از دولایه زیر و رو تشکیل میشن که داخلش از الیاف های مختلف طبیعی و مصنوعی استفاده میشه و این باعث ایجاد گرمای مناسب در درون کاپشن میشه. بنابر این توجه داشته باشین که آیا الیافی به کار برده شده یا نه و جنس الیاف به چه صورته.

نکته بعدی که مهمه دوخت کاپشن هست. به دلیل پفی بودن این لباس معمولا اشتباهاتی در دوخت اون پیش میاد که بهتره موقع خرید به دوخت های کاپشن توجه کنید تا احتمالا کجی و نافرمی نداشته باشه و یا حتی درز ها به راحتی از هم باز نشه.

کاپشن طرح دار زنانه

کاپشن طرح دار زنانه

کاپشن طرح دار زنانه

کاپشن طرح دار زنانه

ظاهر کاپشن ها هم تنوع مناسبی داره. البته کاپشن های زنانه اکثرا دارای کمر بند هست و به دلیل شکیل تر شدن و البته ایجاد گرمای بیشتر از خز های مختلف در کاپشن هعا به کار گرفته میشه. همچنین کلاه که میتونه مورد قابل توجهی در کاپشن ها باشه و یه امتیاز مثبت.

مدل کاپشن کلاه دار

مدل کاپشن کلاه دار

کاپشن کلاه دار

کاپشن کلاه دار

مدل کاپشن زنانه

مدل کاپشن زنانه

کاپشن کوتاه زنانه

کاپشن کوتاه زنانه

کاپشن کوتاه زنانه

کاپشن کوتاه زنانه

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف