مدل های جدید و زیبای کفش عروس

کفش از احتیاجات ضروری عروس هست و حتما در خرید عروسی تهیه میشه. اینکه سلیقه هر عروس خانومی به چه مدلی نزدیکه مساله شخصی خود عروس هست ولی نکاتی در انتخاب کفش و مخصوصا کفش عروسی بسیار مهم هست که...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
کفش عروس

کفش از احتیاجات ضروری عروس هست و حتما در خرید عروسی تهیه میشه. اینکه سلیقه هر عروس خانومی به چه مدلی نزدیکه مساله شخصی خود عروس هست ولی نکاتی در انتخاب کفش و مخصوصا کفش عروسی بسیار مهم هست که در این مطلب به بعضی هاش اشاره میکنیم و همچنین چند مدل زیبا و جدید کفش عروس رو قرار میدم که میتونه در انتخاب مدل به عروس خانومای گل کمک کنه.

از نکات مهم انتخاب کفش مناسب اینه که وقتی کفش رو میپوشید پاهاتون کاملا راحت باشه. حتی بهتره برای روز عروسی و جشن کفشی رو انتخاب کنید که کمی آزاد باشه و کیپ پاتون نباشه. چرا که در اثر سرپا موندن زیاد کمی پا ورم میکنه و ممکنه کفش براتون تنگ و اذیت کننده بشه. همچنین خیلی دقت کنید که علاوه بر قد پا که باید به راحتی داخل کفش جا بشه به پنجه پا هم توجه داشته باشید. بعضی از کفش ها ممکنه در قسمت پنجه ایجاد فشردگی کنه و پا رو از بغل اذیت کنه.

کفش عروس پاشنه بلند

کفش عروس پاشنه بلند

کفش عروس پاشنه بلند

علاوه بر زیبایی ویژه ای که کفش عروس های پاشنه بلند نسبت به کفش های پاشنه کوتاه دارن٬ حسن دیگه ای که کفش های پاشنه بلند دارند اینه که مدل راه رفتن رو شمرده شمرده و ظریف میکنن. همچنین برای خانوم هایی که میخوان قدشون بلند تر باشه و یا لباس عروسشون کمی بلند هست مناسب تره ولی باید به این نکته خیلی توجه کرد که کفش های پاشنه بلند خیلی زود پاها رو خسته میکنه و ممکنه دچار پا درد و حتی کمر درد بشید. پس حتی اگه کفش های پاشنه بلند رو برای عروسی انتخاب میکنید پاشنه اون از ۷ سانت بیشتر نشه.

همچنین قبل از اینکه روز جشن فرا برسه راه رفتن رو کمی با کفشی که خریداری کردید تمرین کنید.

صندل عروس زیبا

صندل عروس زیبا

کفش عروس

کفش عروس

کفش عروس تخت و پاشنه کوتاه

برای عروس خانوم هایی که قدشون بلند هست و یا به هر دلیلی نمیخوان قدشون بلند تر باشه کفش های پاشنه کوتاه و کفش های تخت خیلی مناسب تر هم هست. البته که کفش های تخت و یا پاشنه کوتاه خیلی خیلی راحت تر و مناسب تر از کفش های پاشنه بلند هستن.

کفش عروس بدون پاشنه

کفش عروس بدون پاشنه

مدل کفش عروس با پاشنه کوتاه

مدل کفش عروس با پاشنه کوتاه

مدل کفش عروس بدون پاشنه

مدل کفش عروس بدون پاشنه

کفش عروس با پاشنه ۳ سانتی

کفش عروس با پاشنه ۳ سانتی

کفش عروس تخت

کفش عروس تخت

رنگ کفش عروس

رنگ کفش عروس هم میتونه هماهنگ با رنگ لباس عروس مثل شیری و نباتی و سفید باشه و هم میتونه از رنگ هایی مثل نقره ای و طلایی و رنگ صورتی خیلی ملایم که به رنگ پوست نزدیک هست انتخاب بشه. که البته از نظر اقتصادی بهتره از کفش های بغیر از سفید استفاده بشه که میشه بعدا هم ازش استفاده کرد.

مدل کفش عروس

مدل کفش عروس

مدل کفش برای عروس

مدل کفش برای عروس

صندل عروس

صندل عروس