خیلی از خانوم ها و مخصوصا دختر خانوم های جوان دوست دارن که مدل شال و روسری بستنشون هم متنوع باشه و در بستن روسری یا شال هم سلیقه های خاصی به خرج میدن. مخصوصا اگر به دنبال مدل های حجاب باشید تنوع بیشتری هم برای بستن شال و روسری میتونید پیدا کنید. قبلا مطلبی با عنوان مدل های متنوع و زیبای بستن شال داشتیم که بعضی از مدل ها رو در اون مطلب قرار داده بودیم. در این مطلب هم آموزش های مرحله به مرحله ای از مدل های بستن روسری و بستن شال رو قرار میدم که انشاالله خوشتون بیاد و مورد استفاده تون قرار بگیره.

مدل بستن شال

مدل بستن شال

آموزش بستن روسری شیک و زیبا

برای بستن روسری و شال با حجاب خیلی بهتره که زیر روسری یا شالتون از کلاه های مخصوص حجاب استفاده کنید. چرا که باعث میشه روسری یا شالی که میبندید بهتر روی سر بمونه و فرمش رو حفظ کنه. همچنین برای بهتر فرم دادن به روسری و شال معمولا از سوزن های ته گرد استفاده میشه که محکم باشه و مدلی که میبندید از هم وا نره.

مدل زیبای بستن روسری ساده

مدل زیبای بستن روسری ساده

مدل جدید بستن روسری

مدل جدید بستن روسری

آموزش بستن روسری با حجاب

برای روسری خیلی بهترهه که ازروسری های بزرگ استفاده کنید. اگر هم از روسری های طرح دار استفاده میکنید بهتره که طوری اون رو تا بزنید و روی سر تنظیم کنید که طرحش متوازن روی سر قرار بگیره.

مدل زیبای بستن روسری

مدل زیبای بستن روسری

مدل بستن روسری زیبا

مدل بستن روسری زیبا

مدل های جدید بستن شال

برای بستن شال هم مثل روسری خیلی بهتره که از کلاه های حجاب استفاده بشه که این روز ها دیگه توی هر فروشگاه لوازم حجابی میتونید میتونید پیدا کنید. کلاه هایی که کمی مثل مقنعه هستن و تا پایین گردن ادامه دارند برای زیر شال مناسب تره. به این دلیل که گردن رو هم کاملا پوشش میده و میتونید راحت تر برای مدل شالتون تصمیم بگیرید و نگران باز بودن یقه هم نباشید.

مدل بستن شال زیبا

مدل بستن شال زیبا

بستن شال با آموزش مرحله به مرحله

بستن شال با آموزش مرحله به مرحله

بستن شال مدل حجاب

بستن شال مدل حجاب

 

۴۵

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر