مامان هایی که بچه دختر دارن، همیشه برای بیرون بردنشون کلی باید وقت بذارن. چرا که دختر بچه ها خیلی بیشتر از پسربچه ها تزیینات ظاهری دارن که مدل مو از  مهمترین هاشونه. مخصوصا اگر موی بلندی هم داشته باشن. معمولا این دغدغه ها برای مهمونی رفتن بیشتر میشه. امروز با توجه به این موضوع که اکثر مخاطبان عزیزمون خانوم های جوان هستند و احتمالا خیلی هاaون فرزند دختر دارند، به این فکر افتادیم که در این زمینه کمکی بکنیم.  به همین منظور در این مطلب یک سری مدل مو برای کودکان  رو قرار دادیم.

مدل مو دخترونه

مدل مو دخترونه

مدل بستن مو ی کودک به شکل قلب

مدل بستن مو ی کودک به شکل قلب

یکی از کارای سخت برای بستن مو ی دختر کوچولو ها بی حرکت نشوندن اونهاست. از اونجا که هرچی موها محکم تر بسته بشه، مرتب تر میشه و مدل زیباتری به دست میاد، کمی درد هم داره و به خاطر همین موضوع بچه ها ازش فراری ان. در این مواقع باید با چیزهایی سرگرمشون کنید که حواسشون پرت باشه و شما به راحتی بتونید کارتون رو انجام بدید. مثلا کارتون مورد علاقش رو بذارید و یا باهاش شعری که جدیدا یاد گرفته و دوست داره تمرین کنید.

مدل مو با پاپیون دخترانه

مدل مو با پاپیون دخترانه

مدل مو بافت ساده

مدل مو بافت ساده

مدل مو بافت (گیس) برای کودکان

گیس از مدل های زیبای مو هست که از قدیم الایام بین مادران مرسوم بوده و موهایی که بلند بودن رو میبافتن. از مادربزرگهامون گرفته تا مادرای امروز. البته جدیدا خیلی از مدل مو های بافت با طرح های متنوع مد شده که دیگه مدل بافت قدیمی خیلی به چشم نمیاد. میشه یک قسمت از مو رو بافت و به عنوان تزیین برای کل مو استفاده کرد. مثلا اون رو پیچون و به شکل گل درست کرد. یا از بین موها ی در حال بافته شدن روبان رد کرد. یا به شکل تل دور سر چرخوند.

مدل مو بافت

مدل مو بافت

مدل مو برای دختر بچه های ناز

مدل مو برای دختر بچه های ناز

مدل مو ی کودک

مدل مو ی کودک

مدل مو کودکانه

مدل مو کودکانه

مدل مو ی مناسب برای کودکان

بچه ها معمولا همیشه در حال بازی کردن هستن. مخصوصا اگر مهمونی باشه و بچه های دیگه رو ببینن. یکی از چیزایی که ممکنه بچه ها رو کلافه کنه موی بهم ریخته اس. به نظر بهتر میاد که برای مهمانی و جاهایی مثل مهد که میدونیم بچه ها بپر بپر میکنن از مدل هایی استفاده کنیم که خیلی شل نباشه و مخصوصا جلوی مو بسته بشه و توی صورت کودک نریزه که کلافش کنه. اینکه موهای جلو رو جمع کنید و ببندید به رشد کمتر موهای زائد روی پیشانیش هم کمک میکنه ;-)

مدل مو ی دخترانه

مدل مو ی دخترانه

مدل موی بافت دخترونه

مدل موی بافت دخترونه

مدل مو با تل بافت

مدل مو با تل بافت

مدل مو دخترانه

مدل مو دخترانه

۳۵

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر