مدل موی پاپیونی

مدل موی پاپیونی

شکل پاپیون و رنگ صورتی از کودکی همیشه از نشانه های ویژه ی گرافیکی دخترانه بوده است. حالا فکر کنید یک پاپیون از جنس موهای خودتان بعنوان تزئین روی موها و یا بعنوان گل سر پشت موهای تان قرار بگیرد. امروز می خواهم به دو روش این مدل مو که بسیار ساده و زیباست را آموزش بدهم. پس موهای تان خوب برس بکشید و با یک کش سر و یک سنجاق سر آماده باشید.

مدل موی پاپیونی روش اول

مراحل درست کردن پاپیون به روش اول

مراحل درست کردن پاپیون به روش اول

هرجا که می خواهید پاپیون مو قرار بگیرد یک دم اسبی شل ببندید. سپس از داخل کش سر، با انگشت یک تکه دایره ای از مو را بیرون بیاورید برای یکی از نیمه های پاپیون. سپس با بقیه ی مو و به کمک انگشت تان نیمه ی دیگر پاپیون را بسازید. در آخر با دنباله و انتهای موی باقی مانده دکمه ی وسط پاپیون را ببندید و از پشت کار با یک سنجاق سر محکم کاری کنید.

پاپیون مو، مدلی فانتزی و دوست داشتنی برای دختر خانوم ها

پاپیون مو، مدلی فانتزی و دوست داشتنی برای دختر خانوم ها

مدل پاپیون برای پشت سر

مدل پاپیون برای پشت سر

برای پاپیون کوچولوی پشت مو هم به همین ترتیب می توانید درست کنید اما با دم اسبی کوچکتری. خیلی دوست داشتنی می شود. این مدل برای دختر کوچولوها هم مدل زیبا و دلخواهی است.

مدل موی پاپیونی روش دوم

مراحل درست کردن پاپیون به روش دوم

مراحل درست کردن پاپیون به روش دوم

مانند تصویر اول، موها را با کش سر بصورت نصف دم اسبی ببندید. سپس قسمت پف کرده را به دو نیم تقسیم کنید. حالا با دنباله ی مو از پایین دنباله را به جلوی مو بپیچید به طوری که وسط پاپیون قرار بگیرد. با این روش پاپیون بزرگ و زیبایی روی سرتان دارید. برای اینکه دو طرف پاپیون آویزان نباشد می توانید از زیر کار آن را با سنجاق سر نگه دارید. برای اینکه موها مدلش را حفظ کند می توانید از اسپری مو استفاده کنید.

مدل پاپیون برای تاج سر

مدل پاپیون برای تاج سر

برای زیباتر شدن این مدل مو می توانید با گذاشتن چتری جلوی مو و تل سر ترکیبی زیبا بسازید. معمولا چتری مو، سن را پایین تر می آورد و مدل مو را از یکنواختی در می آورد.

 شاد باشید! 

۲۱

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر