آموزش مرحله به مرحله مدل موی مجلسی با هدبند

وقت هایی هست که نیازه کمی ظاهرمون شیک تر و مرتب تر از همیشه باشه. مثل وقتی به جشن و مجلسی دعوت هستیم و یا روزی دوست داریم متفاوت تر از روز های دیگه باشیم. این وقتها خیلی خوبه مدل...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
مدل مو مجلسی با هدبند

وقت هایی هست که نیازه کمی ظاهرمون شیک تر و مرتب تر از همیشه باشه. مثل وقتی به جشن و مجلسی دعوت هستیم و یا روزی دوست داریم متفاوت تر از روز های دیگه باشیم. این وقتها خیلی خوبه مدل مو های مجلسی ساده ای رو بلد باشیم و ازشون برای مرتب کردن موها استفاده کنیم. در این مطلب هم مدل دیگه ای از مدل مو های مرحله به مرحله و مجلسی رو قرار میدم که خیلی ساده و شیکه و با یک تل سر ساده میتونید یک مدل زیبا به موهاتون بدید.

لوازم مورد نیاز برای مدل موی مجلسی با هدبند

هدبند یا تل پارچه ای نازک

شانه

سنجاق سر های ریز

کمی آب

مراحل مدل موی مجلسی با تل سر

برای این مدل موی مجلسی ابتدا باید موهاتون رو کاملا سشوار بکشید و مرتب باشه. کمی آب به موهاتون بزنید و شونه کنید تا کمی مرطوب باشه و بهتر مدل بگیره. تل رو مثل مراحل 1 و 2 روی سرتون قرار بدید و مقداری از جلوی موهاتون رو (حدود نصف موهاتون رو)کج بگیرید و آزاد بذارید و انتهای موهایی که پشت هستن رو با کش ببندید. قسمت انتهای موهاتون رو که بستید برگردونید و درون تل رد کنید تا انتهای موهاتون جمع شه(شکل3 و 4) و با سنجاق محکم کنید. از موهایی که جلو آزاد گذاشته بودید یک دسته از چپ و یک دسته از راست بردارید و هر کدوم رو بپیچید و از درون تل رد کنید و باز سنجاق بزنید(شکل 5 و 6).

مدل مو

مدل مو

توی این مدل موی مجلسی مهم اینه که موهاتون رو از دو طرف زیبا بپیچید و زیر تل قرار بدید. این کار رو با دقت انجام بدید تا نتیجه ی مرتب و زیبایی داشته باشه. در انتها هم قسمت هایی از موهاتون که بیرون مونده با سنجاق زیر تل ببرید.

مدل مو با هدبند

مدل مو با هدبند

میتونید از اسپری های نگهدارنده ی مو هم برای ثابت موندن موهاتون استفاده کنید.

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *