دوستان خوبم، این صدمین مطلب هست که با شما هستم. طی این مدت با پیغام ها و همراهی فوق العاده پر مهرتان من را همراهی کردید و من خیلی ممنونم. خواستم به این مناسبت از “دونفره”  عزیز هم تشکر کنم که این فضای صمیمی و گرم را برای مان ایجاد کردند. برای صدمین مطلب تصمیم دارم برای تان یک مدل موی بسیار هیجان انگیز و زیبا آموزش بدهم. امیدوارم بپسندید.

مدل موی یک طرفه یکی از انتخاب های بسیار زیبا و شیک و بسیار راحت است. با این مدل با وجود موهای بلند پشت گردن تان اذیت نمی شود. در ضمن مدل مویی که امروز می خواهد برای تان بگویم از پشت و روبرو بسیار زیبا دیده می شود. با کمی پیچیدن و حالت دادن، این مدل ساده را به مدل مویی مناسب برای مهمانی یا هرجایی که میخواهید شیک به نظر بیاید تبدیل کنید.

مدل موی دم اسبی یک طرفه

مدل موی دم اسبی یک طرفه، مناسب برای جمع کردن مو از پشت سر

همچنین برای زیباتر شدن این مدل مو، می توانید از شب قبل موهای تان را حالت دار کنید. با حالت دار شدن مو و موجدار شدن، گیسوانی که از یک طرف روی شانه ی تان آویخته زیباتر خواهد بود. این شما و این نحوه ی درست کردن:

مدل موی دم اسبی یک طرفه

مراحل درست کردن دم اسبی یک طرفه

مراحل درست کردن دم اسبی یک طرفه

مانند تصویر ابتدا یک بخش از پشت مو را جدا کنید و با سنجاق سر به پس سر وصل کنید. بخش دیگری را به همین ترتیب بردارید و بپیچید و کنار قبلی با سنجاق سر وصل کنید. بسته به پر پشتی موها یتان، دو تا چهار بار این کار را انجام دهید تا به کنار گوش تان برسید. موهای تان را مانند تصویر در یک نقطه جمع کنید و به کمک کش سر یا روبان ببندید.

پشت مو بصورت پیچیده بدون مزاحمت برای گردن

پشت مو بصورت پیچیده بدون مزاحمت برای گردن

داشتن چتری این مدل را دوست داشتنی تر می کند. اگر چتری دارید می توانید با اتوی مو آن را خوب صاف کنید. کنار هم قرار دادن موهای صاف و حالت دار جذابیت دارد. اگر موهای تان رنگ داشته باشد یا نه، می توانید به زیباترین مدل ها آن را بیارایید و تزئین کنید.

۳۳

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر