با توجه به استقبال فوق العاده ی همراهان دو نفره ای از مدل موهای آموزش داده شده، و در خواست شما برای مدل موهای مجلسی تر امروز تصمیم دارم مدل موهایی که به راحتی و با کمی وقت می توانید خودتان برای خودتان درست کنید آموزش بدهم. وسایل لازمتان: شانه، تافت مو، و گیره و سنجاق سر هستند. آماده اید؟…پس دست به کار شویم!

با پوش دادن موها را پُرتر نشان می دهیم و کرک ایجاد شده باعث حجیم تر شدن موها می شود. به یاد داشته باشید پوش دادن زیاد از حد، به موها آسیب می زند.

مدل پیچیدن پشمک کوچولو

مدل پیچیدن پشمک کوچولو

مدل پیچیدن پشمک کوچولو

همان طور که در تصاویر می بینید مدلی بسیار آسان و در عین حال زیبا و فانتزی است. موها را بالای سر می بندید، دنباله را تافت می زنید و خوب پوش می دهید، و می پیچید و با سنجاق انتهای آن را می بندید. به همین سادگی!

مدل پیچیدن کلاسیک (مناسب برای موهای پر پشت و نه چندان بلند)

مدل پیچیدن کلاسیک (مناسب برای موهای پر پشت و نه چندان بلند)

این مدل بسیار شیک و مجلسی است و یکی از مدل های مورد علاقه ی من است. برای موهای نه چندان بلند مدل ایده آلیست. با توجه به تصاویر موها را شانه کنید و بالای موها را پف بدهید. سپس موها را از یک طرف به طرف دیگر پیچ بدهید و انتهای مو را داخل مو قرار دهید و با سنجاق به داخل وصل کنید. می توانید بیرون موها یک سنجاق سر زیبا نیز وصل کنید.

به یاد داشته باشید این مدل ساده است اما مهارت می خواهد. شما با تمرین و بارها درست کردن آن مهارت آن را بدست می آورید. می توانید برای مدل موهای روزانه آن را تمرین کنید که برای مجلس یا مهمانی به راحتی و بصورت حرفه ای آن را درست کنید.

مدل تاج گل به کمک گیره نگین دار کشی

مدل تاج گل به کمک گیره نگین دار کشی

یکی از مدل موهای بسیار آسان بخصوص برای خانم های خانه دار که وقت کمتری دارند. موها را ببندید، پوش بدهید. بپیچید و با سنجاق محکم کاری کنید و در نهایت به کمک گیره کشی یا سنجاقی زیبا آن را تزئین کنید. در آخر برای خوب ماندن موها به دلخواه تافت بزنید.

مدل موی تاج سری بافت دار

مدل موی تاج سری بافت دار

برای درست کردن این مدل مو به کمک یک دوست هم نیاز دارید تا قسمت بافتن مو را انجام دهد. در مجموع مدلی شیک و زیباست و داشتن چتری آن را زیباتر می کند.

مدل موی گوجه ای یک طرفه

مدل موی گوجه ای یک طرفه

برای درست کردن این مدل هم با توجه به مراحل درست کردن آن که بسیار ساده است موها را پوش می دهید، موها را یک طرفه می بندید و به یک سمت می پیچید و با سنجاق تثبیت می کنید.

دوستان عزیزم، آموزش این مدل ها برای این است که شما از روزمرگی جدا شوید و مدل های جدیدتری یاد بگیرید. ممکن است بعضی از آنها کمی سخت باشد، اما ارزش یاد گرفتن را دارد.

شاد باشید :)

۴۸

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر